מזרון יחיד ויסקו

מזרן ויסקו – מזרן לחיים בריאים ונוחים

השיפורים הטכנולוגיים לא דילגו על תחום חשוב ומשמעותי בחיינו והוא – השינה. כידוע בני אדם מבלים את מרבית חייהם במנוחה או בשינה על גבי המזרן שהם בוחרים. מסיבה זו חברות ומדענים רבים בארץ ובעולם שוקדים על פיתוח חומרי גלם ייחודיים לשינה וכמו כן עוסקים בפיתוח מערכות שינה מתקדמות, על מנת לשפר כל הזמן את איכות השינה שלנו ואת הטכנולוגיה הקיימת בתחום. שיפורים אלה מאפשרים לנו לסיים יום עבודה מתיש בידיעה שאנו הולכים לנוח ולהתפנק על גבי מזרון ויסקו יחיד ומיוחד.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

חומר הויסקו ג’ל נחשב לאיכותי ביותר ומייצרים ממנו מזרנים בגדלים שונים – מזרן יחיד ויסקו ועד למזרן זוגי. חומר הויסקו נחשב חומר יקר יחסית, אך הוא מבטיח שינה רגועה ונינוחה. רמת התמיכה האורטופדית שלו היא מדויקת, ומאפשרת לגוף לשקוע בצורה היוצרת תחושה של ציפה. פיזור המשקל שלו על פני שטח פנים גבוה מבטיח הפחתת לחצים ושיפור משמעותי בזרימת הדם.

בחירת בחומר איכותי תביא לשינה בריאה יותר

חומר הויסקו מגיב לא רק ללחץ כתוצאה מהמשקל שלנו, והוא מגיב היטב גם לחום הגוף. חום הגוף שלנו מרכך את החומר עוד יותר ומאפשר לנו לישון נינוחים ורפויים. הרפיית השרירים במהלך השינה חיונית על מנת שהם יוכלו להתאושש, ולסייע לנו בקימה רעננה ואנרגטית לקראת יום חדש. מזרני הויסקו מתאימים לאנשים בריאים וכמובן יכולים להקל בצורה משמעותית על אנשים הסובלים מכאבי גב ומשקל עודף. אלה, מוצאים עצמם חסרי נינוח ועם שינה קלה וקצרה, המקשה עליהם לאחר מכן, במהלך היום ובפעילויות השגרתיות שלהם.

חברתMD  מנדלבוים מתמחה בייצור ושיווק מזרנים מזה שלושה דורות. החברה מייצרת ומציעה ללקוחות מזרן ויסקו יחיד ומזרן ויסקו זוגי, לפי רמות קושי וגדלים בהתאמה אישית. מכיוון שחברה גם מייצרת וגם משווקת, אתם חוסכים פערי תיווך מיותרים ויכולים לרכוש מזרן איכותי לכל החיים, במחיר אטרקטיבי. שיטה זו מאפשרת לכם רכישה של מזרני ויסקו באיכות גבוהה, בהתאמה אישית וללא פשרות.

מחפשים מזרן ויסקו איכותי? חברת MD מנדלבוים מתמחה בייעוץ ומכירת מזרונים ברמה גבוהה. לחברה מסורת של מצוינות ופתרונות רבים בתחום השינה והמזרונים. חברתנו מתמחה גם בפיתוח וייצור של מזרונים אורטופדיים ואיכותיים במגוון חומרים ובמגוון דרגות קושי, המתאימים לכל אחד ואחת. לחצו כאן כדי להתרשם מכלל האפשרויות המוצעות על ידינו, או צרו אתנו קשר בטלפון – 074-7244816

מוצרי מבצע

מזרן פאסיפיק

תכונות המזרן:
– 3 שכבות בצפיפות משתנה

גובה מזרן: 24 ס”מ

פרטים נוספים:
100 לילות ניסיון. NO FLIP.המחירים כוללים מע”מ.
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)

צרו קשר

ונציגנו יחזור אלכם בהקדם

נגישות