מזרון קפיצים – פתרון אידיאלי למחפשים

מזרון איכותי לגיל הזהב

מדובר אמנם במוצר אחד, אך הוא זה שיכול לעשות את ההבדל בין שינה איכותית, עמוקה וטובה לשינה קלה וקצרה. מזרון קפיצים, הנחשב לפופולארי מבין המזרנים המוצעים, משרת את מרביתנו לא מעט בכל יום. כשליש מחיינו אנו מבלים בשינה ומידת איכות המזרון היא פרמטר קריטי המשפיע לא מעט על השינה. ישנם סוגים שונים של מזרוני קפיצים, מידות וגם דגמים.

אז, מהו מזרון הכולל קפיצים?

כאשר מדברים על מזרן קפיצים מתכוונים למזרן הכולל סלילי פלדה מחושלת, הידועים ביכולת ההתנגדות הגבוהה שלהם. עם השכיבה על המזרן, מופעל עליו לחץ רב, שככל שהוא גובר הוא מפעיל חזרה לחץ נגדי. סלילי הפלדה, יחד עם סיבים מיוחדים וגם קצף, יוצרים את מידת קשיחותו של המזרן, המגיע בדרגות קשיחות שונות. חלק ממזרני הקפיצים נחשבים לרכים, חלק קשים ויש כמובן את אלה ברמת הביניים, המבוקשים מכולם.

סוגים שונים של מזרוני קפיצים

מזרן קפיצים מסוג אחד הוא זה הכולל קפיצים משולבים, ואילו מסוג אחר הוא זה הכולל קפיצים מבודדים. למזרנים זוגיים, קפיצים מבודדים הם הפתרון האידיאלי, שכן כשצד אחד זז, הדבר איננו משפיע על הישן בצדו השני של המזרן. זאת, בניגוד לקפיצים משולבים המושפעים מתזוזת כל צד ומשפיעים בו זמנית על שני הצדדים. יחד עם זאת, וזהו יתרונו העצום, מזרן מסוג כזה מציע תמיכה אחידה לגוף בכל חלקי המזרן ונוחות רבה מאד ההופכת ליתרון משמעותי שחשוב לקחת בחשבון.

כשבודקים את מזרוני הקפיצים, מומלץ מאד לנסות אותם. לשכב וגם לשבת עליהם. כך ניתן לבחון את מידת הקשיחות שהם מציעים ואת הנוחות. יש להתייחס גם אל הצרכים הקיימים, לאופי השינה ולשים דגש על איכות המזרן. מזרן איכותי מציע את מידת התמיכה האידיאלית לגוף, תמיכה בצוואר, בגב וגם באגן.

מעוניינים לרכוש מזרן חדש ואיכותי? MD מנדלבוים מערכות שינה מתקדמות מעמידה לרשותכם מזרני קפיצים מאיכות גבוהה, המיוצרים על ידה. מזרנים אלה מגיעים במידות שונות ובדרגות קשיחות שונות והם מוצעים ללקוח במחיר משתלם. לפרטים נוספים, התקשרו למספר הטלפון 074-7244823

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
נגישות
Minimum 4 characters