תפריט
Cart: 0 ₪ 0

מזרונים בזול

כצרכנים אנו נוהגים לחפש פעמים רבות את האפשרות לרכוש מוצרים בהנחה או במבצעים ולקבל את המחיר הטוב ביותר למוצר בו אנו חפצים. בעולם של שפע בו כמעט בכל רמת הכנסה אנשים מוצאים את עצמם משתוקקים לחפצים שידם אינה משגת, אך טבעי לנסות ולהשיג את המחיר הנמוך ביותר בכל רכישה ולמצות בדרכים נוספות את הכסף שברשותכם. אלא שישנם מוצרים בהם דווקא המחיר הגבוה יותר יבטיח איכות ולא כדאי לקחת סיכון ולרכוש מוצרים זולים, עליהם תשלמו את המחיר בהמשך. מזרונים איכותיים המעניקים תמיכה מלאה לגב ולעמוד השדרה הם תוצר של פיתוחים מתקדמים המשלבים את התעשייה עם תחומי הרפואה, ויוצאים תחת היצרן המספק איכות מוקפדת. מזרונים אלה מחירם אינו עניין של מה בכך ויכולים להגיע לכדי אלפי שקלים ואף יותר מכך בקלות. מי שידו אינה משגת ומחפש מזרונים בזול יוכל למצוא לא מעט יצרנים לא מוכרים שיספקו את המוצר, אלא שהמחיר הנמוך יהיה בעוכריו בהמשך. לעיתים נראה כי מזרון העולה מאות בודדות של שקלים אינו שונה באופן מהותי מאחיו היוקרתיים בחזותו החיצונית וההבדל אינו ניכר גם במגע הראשוני. חשוב לדעת כי העלויות הגבוהות של המזרונים אינם נובעים רק מתפירה איכותית יותר או מעטפת חיצונית מבד איכותי יותר אלא בעיקר בתכנון הקפדני ובפיתוח שהביאו את המזרון לאפשרות לספק תמיכה של ממש לעמוד השדרה ולכלל חלקי הגוף, בהתאמה אישית ותוך ראיית הצרכים של אנשים בעלי משקל וגובה שונים ובעיות בריאותיות שונות. את הטכנולוגיה והפיתוחים המתקדמים הללו לא נמצא במזרונים הזולים. אמנם מדובר במזרונים שבמקרים רבים תפורים היטב ומספקים מוצר שלם ונעים בתחושה הראשונית, אלא שלאורך זמן נגלה כי למזרונים הללו נטייה לשקוע כנגד משקל הגוף, לספוג את טמפרטורת הגוף ולהביא להזעה, ובמקרים של מוצרים ירודים אף לקפיצים שבורים ומשוחררים שיכאיבו הן לשרירים והן יינעצו בגוף בשעת השינה. אם בכל זאת משיקולים כאלה או אחרים נאלצתם לבחור במזרונים זולים לחדר השינה ישנן דרכים להגן עליהם ולהאריך את ימיהם מעבר לאורח חייהם הטבעי הצפוי:
  • להפוך את המזרון לעיתים קרובות- הפיכת המזרון תגרום ללחץ עליו לעבור צד ובכך תמנע ממנו לשקוע.
  • הימנעו מקפיצות- אם הילדים שלכם ממש נהנים לקפוץ על מיטת ההורים רכשו עבורם מקפצה והרחיקו אותם מחדר השינה שלכם. קפיצות והשתוללויות יביאו לשבירה של הקפיצים החלשים.
  • מגן מזרון- רכשו מגן מזרון שניתן יהיה לעטוף בו את המזרון. מקל על הנשימה, דוחה אבק וקרדית ומגן על המזרון מפני זיעה ונוזלי גוף אחרים.
באופן טבעי כמו בתחומים רבים אחרים הזול הוא יקר לטווח הארוך. מזרונים איכותיים צפויים להיות עמידים לאורך שנים רבות ( 10-15 שנים. מגיעים עם תעודת אחריות), בעוד שרכישת מזרונים זולים תבטיח את הצורך להחליפם כל 1-3 שנים. לטווח הארוך מזרון איכותי הוא הוצאה כלכלית נבונה יותר.
נגישות
Minimum 4 characters