מזרונים בכפר סבא

מזרונים בכפר סבא

צריכים לקנות מזרון בכפר סבא והסביבה? בחרו במזרוני מנדלבוים של החברה הידועה והמוכרת המזמינה אתכם להגיע לרחוב תע"ש 14 בכפר סבא ולמצוא את המזרונים האיכותיים ביותר שיש במחירים האטרקטיביים ביותר!

מנדלבוים – מזרונים בכפר סבא

למה כדאי לכם לרכוש מזרון דווקא של חברת מנדלבוים? מעבר למוניטין הטוב שלה, החברה שמה דגש על כל פרט ופרט בתהליך ייצור המזרונים שלה, דבר שהציבור יודע להעריך וליהנות ממנו במשך שנים רבות כאשר מזרוני החברה מצדיקים את השם הטוב שיצא למזרוני החברה.

מזרוני מנדלבוים מיוצרים מחומרי הגלם הטובים ביותר הן בבחירת הספוגים ואפילו בבחירת הדבקים למשל, שהינם על בסיס מים בלבד בחברה, דבק שאינו רעיל כמו דבקים אחרים וידידותי לסביבה. בנוסף מוצרי החברה אינם מכילים חומר לא רצוי אחר במזרונים, פתאלאטים.

איפה רוכשים מזרון בכפר סבא?

היכנסו עוד היום לחנות מנדלבוים ברחוב התע"ש 14 באזור התעשייה כפר סבא ותהנו ממגוון דגמים של מזרוני האיכות המובילים של החברה במבחר גדלים, מזרוני יחיד ומזרונים זוגיים בגודל סטנדרטי עם אפשרות להתאמה אישית של מידת המזרון הרצויה עליכם. 

מחפשים חברה בעלת ניסיון לרכישת מזרון חדש לבית? מנדלבוים קיימת כבר למעלה מ-80 שנה, הוכחה ניצחת לאיכות החברה, אמינותה ולמוצרים המדויקים והאיכותיים שהיא מספקת לצרכן הישראלי עוד מלפני קום המדינה. 

צריכים מזרון חדש וגרים באזור כפר סבא והסביבה? אל תחשבו פעמיים היכנסו למנדלבוים אחת ושתיים, רכשו מזרון מעולה ואיכותי במחיר נוח ותוכלו לישון בשקט ובשלווה, אתם וילדכם וכל בני המשפחה. מוזמנים להגיע לסניף או ליצור קשר בטלפון ולהשאיר פרטים.  

לחברה סניפים נוספים בכמה נקודות ברחבי הארץ. גלשו באתר >>