תפריט
Cart:0 ₪ 0

מזרונים במבצע לטקס

עולם המזרונים שינה את פניו כאשר את מזרוני הקפיצים הישנים החליפו מזרונים אורתופדיים אשר פותחו בטכנולוגיות מתקדמות בניהם מזרונים בעלי מערכת קפיצים מבודדים הארוזים בנפרד, מזרונים ללא קפיצים ומזרנים בעלי שכבת לטקס או שכבת ויסקו, הם השכבה העליונה הבאה במגע עם הגוף ומעניקה את התמיכה המתאימה. למרבית האנשים המושגים הללו אינם אומרים דבר והם רק מבקשים להשתרע בנוחות על מיטתם בסופו של יום ולזכות לשינה מפנקת ונינוחה ללא התעוררויות מיותרות או כאבי גב ושרירים המלווים אותם לאורך היום שלאחר מכן. משאלה זו יכולה להתגשם בעזרתו של יותר ממזרון אחד ועל כן חשוב לבצע את ההתאמה, כאשר לצד דרגת הקשיות של המזרון, עוביו, אופי השכבות והטכנולוגיה במסגרתה הוא יוצר, שאלת השאלות היא האם לבחור במזרון לטקס או במזרון ויסקו?החיפוש השגרתי בגוגל מזרונים במבצע לטקס לצד מזרונים במבצע ויסקו העלה תוצאות דומות, מה שאומר שברמת ההתעניינות שני סוגי המזרונים פופולאריים באותה מידה.  לעומת זאת, על פי נתוני רשתות השינה והחנויות הפרטיות שנשאלו מזרוני ויסקו הם הנמכרים ביותר. אין משמעות הדבר שמדובר במזרון טוב יותר, ועל מנת להבין את הסיבה נבין לפני כן את ההבדל בין שני סוגי המזרונים:
  • תכונתו הבולטת ביותר של הויסקו הוא שמדובר בחומר המגיב למבנה הגוף וזוכר אותו. בעצם המזרון מזהה את חום הגוף ומתאים את עצמו למבנהו של זה שישן עליו. מזרון זה מעניק תחושה נעימה מאוד ונוחות בשינה, ונחשב למצוין לכאלה שסובלים מפצעי לחץ.
  • לעומתו מזרון מלטקס עשוי מחומרים טבעיים ומתאפיין בעיקר בדחייה של אבק, מה שיוצר מזרון מושלם לסובלים מאלרגיות ובעיות נשימה. הלטקס הוא גם חומר גמיש אשר ניתן להתאים את דרגת הקושיות לדרגת הנוחות.
אם כן, ההעדפה של רבים את מזרון הויסקו על פני מזרון הלטקס נובעת מכך שאנשים רבים יותר סובלים מפצעי לחץ ובכלל מכאובים של לחץ על השרירים להם נותן הויסקו מענה, לעומת אלה הסובלים מאלרגיות ובעיות בקנה הנשימה. הנוחות בשני המקרים היא עניין אינדיווידואלי. למחפשים מזרונים במבצע לטקס או ויסקו, תגלו שאין הפרש גדול בין השניים, אם בכלל, ועיקר ההפרשים נובעים מטכנולוגיית המזרון, העובי שלו, כמות וסוג השכבות שהוא מציע, המעטפת החיצונית ועוד.מזרונים אורתופדיים איכותיים לצד שכבות הנוחות שהם מציעים, מגיעים גם עם מעטפת חיצונית. מעטפת זאת נועדה הן כדי לשמור על המזרון ולהגן עליו לאורך זמן, והן על מנת להעניק תחושה נעימה למשתמשים במזרון. סוגי המעטפת, בעיקר במזרונים שיוצרו בארץ, על ידי חברות ישראליות כחול לבן, מביאים בחשבון את האקלים הישראלי ומתאימים את תהליך הייצור והמעטפת אליו, במטרה לייצר מזרונים המעניקים תחושת קרירות נעימה באקלים הישראלי החם במשך מרבית ימות השנה.
נגישות
Minimum 4 characters