תפריט
Cart: 0 ₪ 0

מזרנים במבצע מיטה וחצי

   מיטות במידות מיטה וחצי הן אופנתיות ואהובות במיוחד על בני נוער. הרצון להשתרע בנוחות, לישון באלכסון או לארח חבר/ה ללינה מבלי לפרוש מזרון על הרצפה או להשתמש במיטה נפתחת, מביאה הורים רבים עם ילדיהם המתבגרים לבחון את המיטה הרחבה שכשמה כן היא: מיטה וחצי. מעטים הם חדרי הילדים שיכולים להכיל בנוחות מרווחת מיטה זוגית סטנדרטית ומיטה וחצי נועדה לתת מענה הן לצרכי הילדים ובני הנוער, הן להצהרה האופנתית בעיצוב החדרים והן לבעיית המקום המאפיינת את הבניה הנדל"נית בשנות האלפיים. בחיפוש אחר מזרנים מיטה וחצי במבצע נגלה כי מזרון למיטה וחצי ניתן לרכוש בשני אופנים:
   • מזרון המיועד לבסיס מיטה. במקרה כזה בסיס המיטה והמזרון יימכרו בנפרד. ניתן יהיה בעתיד להחליף את המזרון. ישנן רשתות לפתרונות שינה שיציעו בעסקה אחת מיטה וחצי עם מזרון, אולם חשוב שלא לקבל את העסקה כהווייתה, להתעניין בסוג ודגם המזרון המוצע ובמקרה הצורך לשדרג ולהחליף אותו במזרון איכותי יותר למיטה וחצי הנרכשת.
   • מיטה וחצי המגיעה עם מזרון משולב. מיטות אלו מכונות לרוב ספות נוער, אולם מדובר במיטות איכותיות המשלבות עיצובים מדליקים המתאימים לילדים ונוער ומזרונים איכותיים ואורתופדיים העשויים בהתאמה לעמוד השדרה של מתבגרים ולצרכי התמיכה שלהם.
   כאשר רוכשים מיטה וחצי עבור המתבגר/ת בבית, חשוב לפני הכל לקחת אותם עמכם לחנויות ולאפשר להם את החוויה שבבחירה. לבד מהחוויה כמובן הם יזכו להשתרע על המזרון, לבחון את הנוחות שהוא מעניק ובעזרתו האדיבה של מוכר מקצועי גם לנדב מידע שיהיה רלוונטי בבחירת המיטה והמזרון. החיפוש אחר מזרנים מיטה וחצי במבצע יעלה טווח מחירים רחב מאוד ופערים עצומים בין המחירים הנמוכים לגבוהים. הסיבה לכך נעוצה לרוב בהבדל באיכות. תמיכה טובה ובריאותית לגב אינה עניין של מה בכך וילדכם זקוק לה, הרבה יותר ממה שהוא זקוק לטלפון סלולארי מתקדם או לאופניים חשמליים. רכישה של מיטה וחצי עם מזרון איכותי, אורתופדי בריאותי בעל תמיכה מרבית, הוא שאמור להיות בראש  סדר העדיפויות, והעיצובים הצבעוניים והאופנתיים שניתן למצוא כיום בחנויות, יקלו עליכם לשכנע אותם בכך. בחירה בספות נוער זולות בעלות ריפוד צבעוני עשויה לעלות בהמשך בכאבי גב, קשיי ריכוז ואפילו הפרעות קשב וריכוז להם נמצא קשר ישיר עם מחסור בשעות שינה ו/או הפרעות שינה. אין משמעות הדבר כמובן היא שיש לעבוד עם כל המפקיע במחיר, וגם ברכישת מיטה וחצי או מזרון המיועד למיטה וחצי, אין סיבה שלא לגלות צרכנות נבונה, לקבל את המוצר האיכותי ביותר לצד המחיר ההוגן והמשתלם ביותר. יחד עם זאת, בכל מה שנוגע לבריאות ולהתפתחות הפיזית והשכלית של ילדכם, אין מקום לפשרות. חשוב לבחור במזרון איכותי ואורתופדי שיהיה עמיד לשנים רבות ויגיע עם אחריות ארוכת שנים, אות להבעת אמון של היצרן במוצריו.
  נגישות
  Minimum 4 characters