מזרונים בנתיבות

מזרונים בנתיבות

עיר נוספת היקרה לליבנו היא נתיבות. חברת מנדלבוים  MDמחזיקה סניף בעיר ומזמינה את כל מי שמחפש מזרון בנתיבות להיכנס לחנות הממוקמת במרכז גלובוס וליהנות ממבצעים אטרקטיביים על מזרוני האיכות המוכרים של החברה.

מזרונים בנתיבות זה מנדלבוים!

לרכישת מזרון איכות, מיטות, כריות ועוד מוצרי שינה איכותיים ולקנייה של מזרון בנתיבות היכנסו עכשיו לסניף החברה בעיר נתיבות או לכל אחד מהסניפים הנוספים הנמצאים בתל אביב, בשדרות, בראשון לציון, בצומת בילו, בכפר סבא, בירכא, בבאר שבע ועוד. לכתובות המלאות, שעות פתיחה, טלפונים וכדומה גלשו באתר וכן על מנת לראות את הקטלוג המלא של החברה.

באפשרותכם לשוחח עם נציג החברה ולקבל מענה בטלפון או בכתב לכל שאלה לגבי הזמנה או התעניינות באחד ממוצרי החברה.  

חברת מנדלבוים MD בישראל

גלשו באתר ללמוד על חברת מנדלבוים ופועלה, כיצד התחילה ומה מייחד אותה מחברות אחרות בארץ. איך הצליחה להיות פעילה מעל 80 שנה בשוק התחרותי ולעמוד בכבוד גם מול התפתחויות גלובליות, ייבוא מסין ואתגרים אחרים כמו יבואני מזרונים כאשר היא שומרת על תו האיכות שלה, וממשיכה לייצר את המזרונים הטובים ביותר בישראל היישר מהמפעל המקומי בשדרות בעזרת עובדים מקומיים, טכנולוגיות מתקדמות, ציוד איכותי ואמונה בדרך שלנו.

לבחירת מזרון איכותי לשינה רצופה וחלקה צרו קשר עוד היום ונשמח לתת לכם ייעוץ מקצועי ולהתאים עבורכם את מערכות השינה המתקדמות ביותר עם כל החידושים האחרונים בתחום, את המזרונים ומערכות השינה הטובות ביותר המורכבות מחומרי הגלם האיכותיים, החל ממזרונים פשוטים ועד מזרוני פרימיום משולבי לטקס, ויסקו ועוד.