מזרונים בשדרות

מזרונים בשדרות

שדרות יקרה לליבנו יותר מכל עיר אחרת בארץ היות והמפעל של חברת מנדלבוים MD ממוקם בה ומעסיק כ-100 עובדים מבני המקום. אפשר להניח שכמעט כל מזרון בשדרות או לפחות רבים מהם מקורם במפעל מנדלבוים ואנו גאים להיות חוד החנית של התעשייה בארץ דווקא בשדרות, העיר שספגה הכי הרבה טילים בישראל. אנו מזמינים אתכם להגיע ולראות את המפעל, לקבל סיור, ולרכוש את מזרוני החברה האיכותיים ביותר בישראל, המיוצרים בגאווה במפעל הבית בעיר שדרות.

מזרונים בשדרות זה רק מנדלבוים!

אנו גאוות המקום אך לא רבים יודעים זאת וחושבים שאנו מייבאים את המזרונים מחו"ל אך לא כך הוא. הכול מיוצר כאן, אצלנו והצלחנו להגיע לעשור התשיעי בחיי החברה אך ורק בזכות העובדים המסורים והמקצועיים שלנו אשר שכללו את שיטות העבודה והביאו את המפעל להצלחה וקנו לנו שם בתעשיית המזרונים בישראל.

כל משפחה שצריכה לרכוש מזרון בשדרות מוזמנת להיכנס לסניף החברה ברחוב שיזף , פארק תעשיות ספירים, וליהנות מהנחות מיוחדות לתושבי המקום אשר בזכותם ובזכות משפחותיהם הצלחנו לקיים את המפעל תקופה כל כך ארוכה עם הפנים קדימה אל המאה הבאה. 

נמשיך לייצר את מזרוני האיכות הטובים בישראל תודות לעובדים שלנו, החזון שלנו ושיטת העבודה שלנו המתייעלת כל הזמן ושומרת על איכות הסביבה תוך כדי שירות עשרות אלפי משפחות בשדרות ובישראל אשר נהנות מוצרי החברה והולכות כל לילה לישון בשקט ובביטחון. 

נמשיך לפעול ולעזור לאזור לשגשג מבחינה כלכלית ונהיה עוגן יציב לאוכלוסייה המקומית באזור.

גלשו באתר לקרוא עוד על חברת מנדלבוים MD, כיצד הוקמה, על המפעל ולהתרשם מהסדרה החדשה של מזרונים שאנו משווקים בימים אלה בסניף שדרות ובשאר הסניפים בארץ.