מזרונים בתל אביב

מזרונים בתל אביב
צריכים לקנות מזרון בתל אביב? היכנסו לסניף מנדלבוים ברחוב אברבנאל בעיר ומצאו את המזרונים המוכרים והאהובים של החברה הוותיקה בארץ בתחום ייצור המזרונים, המייצרת מזרוני איכות בטכנולוגיית בוימטק תוך כדי שמירה על איכות הסביבה והרכבת המרונים מחומרי הגלם הטובים ביותר!

מזרונים בתל אביב – מנדלבוים

מי לא מכיר את הפרסומת של החברה בטלוויזיה וברדיו… חברת מנדלבוים נהנית ממוניטין טוב בענף המזרונים בזכות ולא בחסד ומצדיקה את אמון הציבור כבר למעלה מ-80 שנות קיומה. החברה מייצרת את חומרי הגלם במפעל שלה ובכך היא שונה מחברות אחרות אשר רק קונות את חומרי הגלם במקום אחר. יתרון זה מאפשר למזרוני החברה לעבור בקרת איכות קפדנית וציבור הצרכנים נהנה ממזרון איכותי שאפשר לדעת בדיוק מאיפה הגיע ולסמוך עליו בעיניים עצומות, במיוחד בלילה כשישנים עליו שנת ישרים לילה שלם, בנוחות ובנעימות. 

מנדלבוים – מזרון בתל אביב

כשאנחנו מדברים ידידותיות לסביבה אנו מדברים גם על כך שבנוסף החברה אורזת חלק נכבד מהמוצרים באריזת וואקום ומקטינה את נפח האחסון והשינוע בכ-70% וכך מונעת הובלות מזהמות ויקרות לחנויות השונות. כמו כן כל החשמל במפעלי מנדלבוים מיוצר על ידי מערכת סולרית המותקנת על גג המפעל!

בקיצור, צריכים מזרון איכותי במחיר נוח? היכנסו לאחד מסניפי החברה או רכשו בחנויות המורשות את מזרוני האיכות הנוחים של חברת מנדלבוים ושדרגו לכם ולכל בני המשפחה את הלילות עם שינה מתוקה וחלומות נעימים. 

מוזמנים גלוש באתר ולהתרשם מהדגמים השונים, להזמין או להשאיר פרטים לחזרה, להתקשר ולקבל ייעוץ מקצועי בבחירת מזרון איכותי מבית מנדלבוים, כבר מעל 80 שנה בשטח וממשיכה להוביל בתחום המזרונים בישראל! >>