תפריט
Cart:0 ₪ 0

מזרונים זוגיים גדולים

מידות של מזרונים זוגיים שהיו בעבר סטנדרטיים ואחידים השתנו והתפתחו עם השנים על פי הצורך והרצון של מגוון הלקוחות וניתנים כיום לרכישה במבחר רב של מידות קבועות ובמקרה הצורך אף בהזמנה אישית. אנשים רבים מעדיפים מיטות מרווחות בהם יוכלו להשתרע ולזוז בנוחות, גם כאשר לא מדובר באנשים גבוהים באופן מיוחד או בעלי משקל גוף חריג. גם אם משמעות הדבר היא רכישה של מזרון בהתאמה אישית.מידות של מזרונים זוגיים:
  • המזרון הסטנדרטי: 1.40 על 1.90 מטר. מדובר במזרון הנפוץ ביותר ואם ביקשתם מידת סטנדרט ללא הגדרה או ציון מידה ספציפית זה המזרון שתקבלו. למזרונים אלו גם מותאמים מערכות המצעים השונות. מדובר במזרון זוגי נוח המתאים לשני אנשים במידות ממוצעות.
  • מזרון המיועד לאנשים גבוהים: 1.40 על 2.00 מטר. מזרון סטנדרטי ברוחב אך מעט יותר ארוך, מתאים לאנשים גבוהים מהממוצע שמבקשים מידה מתאימה שתמנע את תופעת הרגליים המבצבצות מקצה המיטה והמזרון.
  • מזרון לבעלי עודף משקל או אנשים הנוטים להתרווח בשנתם: 1.60 על 1.90 מטר. מזרון רחב יותר אך באורך סטנדרטי. חביב על זוגות בעלי עודף משקל החשים בצפיפות אל מול המזרונים הסטנדרטיים.
  • מזרון בקטגוריה של מזרונים זוגיים גדולים, מיועד למי שמבקש מרחב ומרווח: 1.60 על 2.00. מזרון מרווח וגדול, מאפיין חדרי שינה גדולים במיוחד ומיועד לאנשים גדולי ממדים.
  • מזרון קינג סייז- מידה אמריקאית שנולדה בהתאמה לחדרי השינה המרווחים הנהוגים שם. מידות המזרון 1.80 על 2.00 מטר
הבחירה ב מזרונים זוגיים מידות ופרמטרים אחרים חייבת להתחשב במרחב החדר והחלל לצד התאמה ונוחיות לבני הזוג העתידים לעשות שימוש במזרון. מזרון מרווח וגדול אמנם מוסיף לתחושת הנוחות אך חשוב שלא יבוא על חשבון פרמטרים דוגמת איכות המזרון, בחירה נכונה בחומרים ממנו הוא עשוי, בשכבת המעטפת החיצונית ובדרגת הקושיות המתאימה לצרכי הגוף.השפעתה של שנת לילה טובה על איכות החיים היא רבה. אין להקל ראש בבחירה במזרון זוגי. בין אם אתם מחפשים מזרונים זוגיים גדולים ובין אם המידות הסטנדרטיות מספקות עבורכם, חשוב ונכון לבחור מזרון לפני הכל בהתאם לצורך הגופני שלכם. מזרונים אורתופדיים בגדלים שונים מתוכננים היום לתת מענה לפיזור לחץ שווה בין השרירים, לתמיכה בעמוד השדרה, בשכמות ובצוואר, ואף משלבים חומרים טבעיים המקלים על תופעות אלרגיות ובעיות נשימה. חשוב לשתף את המוכר בחנות במידע רב ככל האפשר על הצרכים וההעדפות שלכם וזאת במטרה לזכות להתאמה המיטבית.מזרונים זוגיים גדולים או קטנים, מזרונים לילדים ומזרונים בהתאמה אישית, נועדו לתת מענה איכותי לגב ולשרירים לשנים רבות. חשוב לתת מקום של משמעות לבחירה במזרוני איכות ואף להשקיע את הסכום הרצוי ולא לבחור בדגמים פשוטים שאינם אורתופדיים, ואמנם מחירם מופחת משמעותית, אולם כך גם איכותם והשפעתם על איכות השינה ואורח החיים.
נגישות
Minimum 4 characters