תפריט
Cart:0 ₪ 0

מזרונים לילדים במבצע

תהליך הגדילה וההתפתחות של ילדים צעירים ובני נוער מחייב רכישה של מזרון אורתופדי מעולה ומותאם כבר בשלבים אלו, וזאת מתוך ההבנה כי השפעתו של איכות המזרון על ילדים מגיעה בשני מישורים:
  • פיזית– ילדים זקוקים לשינה בת עשר שעות לפחות ואילו מתבגרים מבלים חלק ניכר משעות הפנאי והערות שלהם על המיטה, בישיבה, בקריאה, בשימוש במכשירים סלולאריים ועוד. השעות הארוכות על מזרון איכותי המעניק תמיכה אורתופדית טובה בעמוד השדרה המתעצב תתרום למיצוי הגדילה באופן המיטבי ביותר.
  • שכלית– שנת לילה רציפה, איכותית וטובה חשובה מאין כמותה לילדים. ביכולתה להשפיע על יכולת הריכוז שלהם, הישגיהם הלימודיים ותפקודם החברתי, ומכאן כפועל יוצא על הדימוי העצמי והביטחון האישי. באחוז ניכר מבעיות הקשב וריכוז מהם סובלים ילדים, נמצא כי הילד אינו ישן את כמות השעות לה הוא זקוק או סובל מהפרעות שינה, התעוררויות מרובות וכדומה.
הבחירה במזרון המיועד לילדים צריכה להתבצע בקפידה ותוך התאמה אישית לילד, לנער ולמתבגר. בניגוד למבוגרים אצלם גובה הוא פרמטר משפיע בבחירת המזרון, ילדים ממשיכים להתפתח ולגבוה והמזרון המיועד אמור לשרת אותם שנים ארוכות. משום כך ההסתכלות על גובה ומשקל בהתאמת המזרון תהיה תוך התייחסות לפוטנציאל הגדילה שלהם. כמו כן במקרה של ילדים ונערים העוסקים בספורט חשוב לבחור במזרון המעניק תמיכה לאותם השרירים המופעלים באמצעות סוג הספורט בו הם עוסקים.ניתן לרכוש מזרונים לילדים במבצע ברשתות ובחנויות השונות, אולם חשוב לבחור בדגם המזרון המתאים וכמובן במזרונים אורתופדיים בלבד, ולא להתפתות למחירים נמוכים באופן חריג, שיצביעו ככלל על רכישת מזרונים פשוטים מהטכנולוגיה המסורתית, שאינם מעניקים תמיכה לגב ולעמוד השדרה כנדרש. הדרך לבחירת מזרון לילדים (כמו גם למבוגרים) היא להגיע לחנות, להשתרע, ללמוד על המזרון, הטכנולוגיה שמאפיינת אותו (מערכת קפיצים רגילה, מערכת קפיצים מבודדים, מזרונים ללא קפיצים, שכבת ויסקו או לטקס וכדומה) ורק לאחר ההגעה למזרון המתאים ביותר לבחון את העלויות בחנויות שונות.בחיפוש אחר מזרונים לילדים במבצע  אין סיבה שלא לגלות צרכנות נבונה והשוואת מחירים, אולם חשוב שלא להתפשר על דגמים פשוטים שאינם נותנים מענה על העקרונות החשובים משיקולי עלות. דרך נוספת לבחור נכון ולהוזיל את העלות היא בחירה במוצרי כחול לבן, מזרוני איכות המיוצרים בפס ייצור מוקפד ואיכותי, נתונים לפיקוח של מכון התקנים הישראלי, נטולי עלויות ייבוא יקרות ומיותרות של מזרונים המיוצרים במדינות עולם שלישי, וכמובן בחירה המאפשרת תמיכה בכלכלה הישראלית, ערך החשוב כל כך לציבור הישראלי.מרבית ההורים, ככולם, שמים את ילדיהם בראש סדר העדיפויות, מקפידים להעשיר את עולמם בחוגים, לצבור חוויות בחופשות משפחתיות ולהלביש אותם במותגים יקרים. הבחירה במזרון אורתופדי בעבור ילדכם היא בחירה חכמה שאינה בבחינת מותרות אלא בבחינת מוצר בסיס, כאשר ניתן בהחלט למצוא מזרונים לילדים במבצע ולשמור על סטנדרט שינה גבוה לצד מחירים נוחים.
נגישות
Minimum 4 characters