מזרן ויסקו אלסטי

מזרן ויסקו – מומחי השינה ממליצים בחום

מזרן ויסקו אלסטי מודרני מורכב מכמה שכבות, והוא מכיל טכנולוגיה וידע רבים שנצברו במהלך השנים. הוא בנוי בדרך כלל שכבות של פולימרים שונים, כאשר לכל אחת מהשכבות יש את המאפיינים שלה והאיכויות שלה. זו הסיבה שמזרונים אורתופדים מודרניים הם בעלי נפח ועובי. מזרונים מודרניים ללא קפיצים בנויים משכבות של ספוגים בעלי צפיפות ודחיסות מתוכננת מראש, שכבות של ויסקו ג'ל או לטקס ופולימרים נוספים בעלי יכולות שונות של ספיגת זעזועים, בידוד, התפשטות במגע וחום ופיזור יכולת עמידה בעומס ופיזור של משקל הגוף. לכל חומר גם דרגת הצפיפות שלו, דרגה זו קובעת בין היתר את דרגת הקושי של המזרן ועד כמה הוא יהיה תואם לתמיכה בגופכם. מזרון ויסקו ללא קפיצים יציע בדרך כלל את שכבת הויסקו בחלקים הבאים במגע עם הגוף. לעיתים המזרן הוא דו-צדדי, מה שמאפשר שימוש בשני צדי המזרן, אפשרות זו מגדילה את אורח חיי המזרן ומאפשר לצד אחד לנוח בזמן שהשני סופג זעזועים ואנרגיה ולהיפך.
לצפיה במוצרים לחצו כאן

מה הופך את הויסקו לחומר כה יעיל?

מזרון ללא קפיצים מסוג ויסקו ג'ל, עשוי בדרך כלל מפולימר מעובד או מספר פולימרים מעובדים, בדרגות צפיפות וקושי משתנים בהתאם להרכב המזרן. שכבת הויסקו ג'ל נחשבת נוחה ומספקת תמיכה מריבית, ולכן יכולה להחליף תפקוד של קפיצים בצורה מעולה. יכולתו של החומר לקלוט את משקל הגוף ולאפשר למסת הגוף לשקוע לתוכו בצורה מדויקת המסייעת לפזר משקל ולחצים, יוצרת תחושת תמיכה נעימה ביותר לגוף ולגב. על מנת לקבל את הנוחות המקסימאלית ואת התוצאה הטובה ביותר עבורכם, אנו ממליצים להיכנס אל חנות המתמחה בתחום על מנת לקבל ייעוץ והכוונה מהמומחים שיסבירו על ההבדלים השונים בין החומרים והמזרונים המומלצים, וכמו-כן יסייעו לכם למצוא את המזרון במידת הקושי המתאימה לכם ולתקציב שלכם.

מחפשים מזרון ויסקו אלסטי באיכות גבוהה? חברת MD מנדלבוים מתמחה בייעוץ ומכירת מזרונים ברמה גבוהה. לחברה מסורת של מצוינות ופתרונות רבים בתחום השינה והמזרונים. חברתנו מתמחה גם בפיתוח וייצור של מזרונים אורטופדיים ואיכותיים במגוון חומרים ובמגוון דרגות קושי, המתאימים לכל אחד ואחת. נשמח שתגיעו לבקר בחנות, על מנת שתוכלו לראות ולהתרשם מהמבחר. נוכל גם לייעץ, לכוון ולעזור בבחירת מזרון שיתאים לכם ולתקציב שלכם. אנו מזמינים אתכם ללחוץ כאן ולראות את האפשרויות המוצעות על ידינו או ליצור אתנו קשר בטלפון –  074-7244823

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
נגישות
Minimum 4 characters