אודות
MD מנדלבוים

אודות MD מנדלבוים

אחים מנדלבוים בע”מ נוסדה בתל אביב ב 1932- והיא מוותיקות יצרני המזרנים בישראל, עם 3 דורות של לקוחות מרוצים. מוצרי החברה נמכרים תחת המותג “MD -מנדלבוים”. בבעלות החברה מפעל “תעשיות פולימרים זיקים” – בו מבוצע כל הליך הייצור על פי תקן ISO הבינלאומי, מחומרי גלם ועד למוצר המוגמר. לכן, יש שליטה ופיקוח מלאים על איכות המוצרים. העובדה ש-” MD מנדלבוים” מייצרת בעצמה את חומרי הגלם ואין פערי תיווך, מאפשרת שיווק המוצרים הטובים ביותר במחירים אטרקטיביים. ” MD מנדלבוים” נאמנים לקו של חדשנות וקידמה טכנולוגית תוך כדי שימוש בחומרים המתקדמים בעולם.
בשנת 2018 החברה השיקה את טכנולוגיית BOIMTECH החדשנית – פיתוח של חומרים מתקדמים המאפשרים עולם חדש של איכות שינה. החומרים המתקדמים שלנו מאפשרים פיזור לחצים מושלם ושמירה על רעננות הגוף בזמן השינה.

כמו כן בבעלות אחים מנדלבוים בע”מ, “פנג” החברה המובילה בישראל ליצור מוצרי תינוקות.

מפעל תעשיות פולימרים זיקים
מנדלבוים מזרונים ומערכות שינה

מכשור הקצה, יחד עם הטכנולוגיה והידע, מאפשרים לנו לייצר גם את חומרי הגלם המתקדמים. בכך מתאפשרת לנו שליטה ובקרה מלאה על איכות המוצרים – תוך צמצום פערי התיווך של ספק חיצוני.

קווי הייצור משלבים מיכון מתקדם, עם עבודת יד – לשמירה על סטנדרט האיכות המוקפד של המותג.

עובדה זו מאפשרת גמישות, בייצור מגוון גדלים ורמות קשיחות – גם בהתאמה אישית, כדי שלכולנו תהיה את האפשרות ליהנות משינה נוחה, ובריאותית על מזרן איכותי.

מהו סטנדרט 100 של  Oeko-Tex

סטנדרט 100 Oeko-Tex הינו תקן בינלאומי לבדיקה ואישור של חומרי גלם לטקסטיל, חומרים בתהליך ותוצרים מוגמרים, לאורך כל תהליך הייצור.

הסטנדרט כולל גם בדיקת חומרים שאינם טקסטיל. מטרתו היא להבטיח שמוצרים הינם נקיים מחומרים מזיקים. חומרי הגלם שחברת מנדלבוים רוכשת הינם בעלי תעודת  Standard 100  של Oeko-Tex.   

        

Oeko-Tex תומכת בעמידה ברגולציית  REACH

זוהי רגולציה של האיחוד האירופי, שאומצה על מנת להגן על בריאות הציבור והסביבה, מהסיכונים שיכולים לנבוע משימוש בחומרים החשודים כמזיקים. על ידי עמידה בתקנים של  Oeko-Tex, חברות יכולות להיות בטוחות שהן עומדות בכללים הרלוונטיים של רגולציית REACH  בנוגע לחומרים מזיקים.

תקן Oeko-Tex