ויסקו ג’ל או לטקס – במה כדאי לבחור?

מזרון איכותי לשינה מפנקת

ויסקו ג’ל או לטקס? שאלת השאלות, שהתשובה לה לא פשוטה ובוודאי גם לא חד משמעית. השוק מציע כיום שני סוגים עיקריים של מזרונים: מזרון ויסקו ג’ל ומזרון לטקס. לכל סוג מאפיינים שונים ולכל אחד יתרונות אחרים, שכדאי לקחת בחשבון במסגרת השיקולים.

שיקולים שכדאי לקחת בחשבון

לתוהים: מזרון ויסקו או מזרון לטקס, כדאי מאד לבחון לעומק מה מציע כל מזרון. מזרון ויסקו, למשל, מזכיר מאד מבחינת אופיו של חומר הגלם שלו, את הג’ל. היתרון של מזרון מסוג כזה הוא העובדה שהוא נותר קשיח גם בטמפרטורת החדר, אך מתרכך כשבא במגע עם חום גופם של השוכבים עליו. מזרון זה מתאים את עצמו למבנה הגוף של הישנים עליו בתוך פרק זמן קצר, מה שהופך אותו לפתרון מצוין לאלה שהנוחות היא פרמטר מרכזי עבורם. מזרון לטקס מציע תמיכה אורתופדית טובה, ולכן נהדר לסובלים מכאבים בעמוד השדרה ורגישויות שונות במפרקים. הוא נפלא גם לקשישים, הנהנים בזכותו משינה עמוקה וטובה יותר.

מזרון לטקס, לעומתו, עשוי מחומרים טבעיים. הגומי שבו טבעי, הוא גמיש וגם אלסטי. קהל היעד העיקרי שלו הם אלה הסובלים מאלרגיות למיניהן, ובעיקר מאלרגיה לאבק. המזרון איננו סופג את האבק, הוא דוחה לחות ושומר בהצלחה על טמפרטורה קבועה בכל עונה. לא מצטברים בו ריחות לא נעימים ורמת האוורור שלו מרשימה. יחד עם זאת, וזהו חסרונו, הוא מאבד מגמישותו לאורך השנים ויש להחליפו לפחות אחת ל-10 שנים. אם ויסקו או לטקס, במקרה הזה, הדבר נתון לשיקול דעתכם. עליכם לקחת בחשבון את הצרכים שלכם, את הפרמטרים שעליהם אינכם מוכנים להתפשר וגם את העלות עצמה.

כאשר בוחנים את האפשרויות ותוהים במה לבחור: מזרון לטקס או ויסקו, כדאי להקשיב למומחים. כאמור, לכל סוג יתרונות אחרים וגם חסרון שחשוב לקחת בחשבון. הויסקו נחשב ליקר מבין השניים, אך הלטקס נשחק מהר. הויסקו מציע תמיכה אורתופדית מצוינת והלטקס מושלם לסובלים מאלרגיות ורגישויות שונות. כך או כך, אלו שתי אפשרויות טובות והבחירה לא תמיד קלה. סקר שוק וקבלת מלוא המידע הרלוונטיים על השניים יעזרו בהחלטה.

מתלבטים במה לבחור? MD מנדלבוים מערכות שינה מתקדמות מציעה לכם את שתי האפשרויות, המיוצרות על ידה, ובעיקר כתובת מקצועית ואמינה שתסייע לכם בבחירה. מעוניינים בפרטים נוספים על המזרונים? צרו קשר

מוצרי מבצע

מזרן סנטה מוניקה Santa Monica

המזרן ההיברידי היוקרתי של מנדלבוים מחולק לשני אזורים שונים, המותאמים לשני בני הזוג, כל אחד לפי פרופיל השינה שלו והעדפתו.
ליבת המזרן מורכבת מארבע שכבות של פוליאוריתן קפיצי וקשיח, עם שכבה של קפיצי Pocket springs בצפיפות גבוהה, הארוזים כל אחד בנפרד לגמישות ותמיכה נקודתית לכל איברי הגוף. מעליהם, שכבת נוחות מפנקת של COCOON אחד מהחומרים המתקדמים ביותר בעולם השינה, בלעדי למנדלבוים. המבנה הפולימרי הייחודי שיש ב COCOON מונע את הצטברות הלחות הטבעית הנוצרת על ידי הגוף במהלך השינה ( בעיקר באזורי המגע של איברי הגוף עם המזרן) מסייע בהובלת חום הרחק מפני השטח של הגוף ובכך שומר על טמפרטורת גוף נוחה ומסייע לפיזור לחצים מושלם ע”י התאמה לטביעת הגוף ויצירת שטח מגע מקסימלי בין הגוף למזרן . המזרן מגיע בשלוש דרגות קושי: רך, קלאסי וקשה

רמת קושי: קשה\בינוני\רך לבחירה

גובה מזרן: 28 ס”מ

מחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה ( 2 ס”מ + – )
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

מזרן נאמוס Nammos

רמת קושי: בינוני

גובה מזרן: 21 ס”מ

המחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
על מזרנים באורך 2.00 מ’ אין תוספת מחיר. תוספת של 75 ₪ לפינה עגולה
מזרנים באורך 1.80 מ’ ו/או 2.10 מ’ תוספת 10% למחיר ה- 1.90 מ’
מזרנים באורך 2.20 מ’ תוספת 15% למחיר ה- 1.90 מ’
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

מזרן Maldives

מזרן מלדיביים MALDIVES

רמת קושי: בינוני

גובה מזרן: 29 ס”מ

המחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

צרו קשר

ונציגנו יחזור אלכם בהקדם

נגישות