מזרונים אורטופדיים לילדים

מזרנים אורטופדיים לילדים

מזרונים איכותיים לילדים

חשיבותה של שינה איכותית, רציפה ובריאה אצל ילדים היא גדולה והשפעתה ניכרת בכל תחומי החיים. כבר בשלב הינקות למדות אימהות צעירות כי השינה חשובה לפעוט ולהתפתחותו לא פחות ממזון. ילדים צעירים הלומדים בבית הספר, מגיעים מדי בוקר לספסל הלימודים בו הם נדרשים לריכוז וערנות, וכל הבסיס הלימודי שלהם שיוותר לאורך שנים ארוכות, תלוי ביכולתם לקלוט ולהבין את הנלמד בכתה. שנת לילה טובה המביאה את הילד ערני ונינוח אל בית הספר היא אחד מבין מספר כלים חשובים מאוד  להצלחתו, בניהם תזונה נכונה ומאוזנת ותחושת ביטחון אישי וסביבתי.

לצד הקפדה על שעות שינה על פי המומלץ בגל גיל, חשוב לבחור ולרכוש מזרונים אורטופדיים לילדים שיבטיחו שינה נוחה ותמיכה מיטבית בעמוד השדרה, בגב ובשרירים. את המזרון הנבחר יש להתאים למיטה במידותיו על מנת למנוע תנודות והחלקה של המזרון מחוץ לגבולות המיטה, וכן לשלב עם כרית מותאמת לגיל הילד, לתמיכה בחגורת הכתפיים ובצוואר.

לילדים העוסקים בספורט באופן קבוע חשוב אף יותר להקפיד בבחירת המזרון, על מנת לאפשר לשרירים הזוכים למאמץ מנוחה ורפיון. מזרונים אורטופדיים לילדים אינם מוצר מדף ואין דגם אחד העדיף על האחרים. את הבחירה יש לבצע יחד עם הילד תוך התייחסות למשקל גופו, לגובהו (וכן לגובהו הפוטנציאלי, שכן מדובר בשנים של גדילה ומזרון מיועד לשמש אותו לשנים ארוכות), להעדפתו האישית ובמידה וקיימות למגבלות או בעיות גופניות.

רבים טועים לחשוב שמזרונים אורתופדיים מגיעים במידות של מזרון זוגי בלבד, אלא ששינה ערבה ונוחה ותמיכה בריאותית אינן נחלתם של ההורים בלבד. מזרונים אורטופדיים לילדים נמכרים במידות שונות, החל ממיטת יחיד, מיטה וחצי, מיטה זוגית ואף מיטה שנבנתה בהתאמה אישית ובמידות מיוחדות.

בהתאמה של מזרון אורתופדי לילדים חשוב להביא בחשבון גם בעיה הידועה אצל ילדים צעירים: הרטבת לילה. במידה ומדובר בילד שעדיין סובל מבעיה כזאת, אין סיבה להמתין עם הרכישה או לחילופין לבחור במזרון סופג אשר במהרה יתלווה אליו ריח לא נעים. ניתן לבקש במעטפת ושכבה עליונה אטומה שלא תאפשר חדירת נוזלים אל המזרון. שכבה זו גם תסייע לילדים (ומבוגרים) הסובלים מהזעת יתר, וכן מתאימה לאנשים הסובלים מאלרגיה לקרדית הבית, שכן היא אוטמת את שכבות הספוג במזרון ואינה מאפשרת את חדירתו של אבק אליה.

טווח המחירים בעולם המזרונים הוא רחב ואין סופי ועשוי לנוע ממאות בודדות של שקלים לאלפים רבים. כאשר מדובר במוצר כה חשוב ובעל השפעה מכרעת על היום יום, לא מומלץ לבחור במזרונים הזולים במיוחד, שכן אין מדובר במזרונים אורתופדיים וכן עמידותם היא לטווח קצר בלבד. נכון וחכם לבצע השוואת מחירים ולגלות צרכנות נבונה ברכישת מזרון, בין אם מדובר במזרונים אורטופדיים לילדים ובין אם למבוגרים. מומלץ ללמוד ולהתנסות במזרונים השונים, בדרגות התמיכה, בטכנולוגיה ובמעטפת החיצונית ורק לאחר בחירת הדגם הרצוי להשוות מחירים בין החנויות והספקים השונים.

מוצרי מבצע

מזרן סנטה מוניקה Santa Monica

המזרן ההיברידי היוקרתי של מנדלבוים מחולק לשני אזורים שונים, המותאמים לשני בני הזוג, כל אחד לפי פרופיל השינה שלו והעדפתו.
ליבת המזרן מורכבת מארבע שכבות של פוליאוריתן קפיצי וקשיח, עם שכבה של קפיצי Pocket springs בצפיפות גבוהה, הארוזים כל אחד בנפרד לגמישות ותמיכה נקודתית לכל איברי הגוף. מעליהם, שכבת נוחות מפנקת של COCOON אחד מהחומרים המתקדמים ביותר בעולם השינה, בלעדי למנדלבוים. המבנה הפולימרי הייחודי שיש ב COCOON מונע את הצטברות הלחות הטבעית הנוצרת על ידי הגוף במהלך השינה ( בעיקר באזורי המגע של איברי הגוף עם המזרן) מסייע בהובלת חום הרחק מפני השטח של הגוף ובכך שומר על טמפרטורת גוף נוחה ומסייע לפיזור לחצים מושלם ע”י התאמה לטביעת הגוף ויצירת שטח מגע מקסימלי בין הגוף למזרן . המזרן מגיע בשלוש דרגות קושי: רך, קלאסי וקשה

רמת קושי: קשה\בינוני\רך לבחירה

גובה מזרן: 28 ס”מ

מחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה ( 2 ס”מ + – )
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

מזרן נאמוס Nammos

רמת קושי: בינוני

גובה מזרן: 21 ס”מ

המחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
על מזרנים באורך 2.00 מ’ אין תוספת מחיר. תוספת של 75 ₪ לפינה עגולה
מזרנים באורך 1.80 מ’ ו/או 2.10 מ’ תוספת 10% למחיר ה- 1.90 מ’
מזרנים באורך 2.20 מ’ תוספת 15% למחיר ה- 1.90 מ’
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

מזרן Maldives

מזרן מלדיביים MALDIVES

רמת קושי: בינוני

גובה מזרן: 29 ס”מ

המחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

צרו קשר

ונציגנו יחזור אלכם בהקדם

נגישות