מזרונים אורטופדיים לילדים

מזרנים אורטופדיים לילדים

מזרונים איכותיים לילדים

חשיבותה של שינה איכותית, רציפה ובריאה אצל ילדים היא גדולה והשפעתה ניכרת בכל תחומי החיים. כבר בשלב הינקות למדות אימהות צעירות כי השינה חשובה לפעוט ולהתפתחותו לא פחות ממזון. ילדים צעירים הלומדים בבית הספר, מגיעים מדי בוקר לספסל הלימודים בו הם נדרשים לריכוז וערנות, וכל הבסיס הלימודי שלהם שיוותר לאורך שנים ארוכות, תלוי ביכולתם לקלוט ולהבין את הנלמד בכתה. שנת לילה טובה המביאה את הילד ערני ונינוח אל בית הספר היא אחד מבין מספר כלים חשובים מאוד  להצלחתו, בניהם תזונה נכונה ומאוזנת ותחושת ביטחון אישי וסביבתי.

לצד הקפדה על שעות שינה על פי המומלץ בגל גיל, חשוב לבחור ולרכוש מזרונים אורטופדיים לילדים שיבטיחו שינה נוחה ותמיכה מיטבית בעמוד השדרה, בגב ובשרירים. את המזרון הנבחר יש להתאים למיטה במידותיו על מנת למנוע תנודות והחלקה של המזרון מחוץ לגבולות המיטה, וכן לשלב עם כרית מותאמת לגיל הילד, לתמיכה בחגורת הכתפיים ובצוואר.

לילדים העוסקים בספורט באופן קבוע חשוב אף יותר להקפיד בבחירת המזרון, על מנת לאפשר לשרירים הזוכים למאמץ מנוחה ורפיון. מזרונים אורטופדיים לילדים אינם מוצר מדף ואין דגם אחד העדיף על האחרים. את הבחירה יש לבצע יחד עם הילד תוך התייחסות למשקל גופו, לגובהו (וכן לגובהו הפוטנציאלי, שכן מדובר בשנים של גדילה ומזרון מיועד לשמש אותו לשנים ארוכות), להעדפתו האישית ובמידה וקיימות למגבלות או בעיות גופניות.

רבים טועים לחשוב שמזרונים אורתופדיים מגיעים במידות של מזרון זוגי בלבד, אלא ששינה ערבה ונוחה ותמיכה בריאותית אינן נחלתם של ההורים בלבד. מזרונים אורטופדיים לילדים נמכרים במידות שונות, החל ממיטת יחיד, מיטה וחצי, מיטה זוגית ואף מיטה שנבנתה בהתאמה אישית ובמידות מיוחדות.

בהתאמה של מזרון אורתופדי לילדים חשוב להביא בחשבון גם בעיה הידועה אצל ילדים צעירים: הרטבת לילה. במידה ומדובר בילד שעדיין סובל מבעיה כזאת, אין סיבה להמתין עם הרכישה או לחילופין לבחור במזרון סופג אשר במהרה יתלווה אליו ריח לא נעים. ניתן לבקש במעטפת ושכבה עליונה אטומה שלא תאפשר חדירת נוזלים אל המזרון. שכבה זו גם תסייע לילדים (ומבוגרים) הסובלים מהזעת יתר, וכן מתאימה לאנשים הסובלים מאלרגיה לקרדית הבית, שכן היא אוטמת את שכבות הספוג במזרון ואינה מאפשרת את חדירתו של אבק אליה.

טווח המחירים בעולם המזרונים הוא רחב ואין סופי ועשוי לנוע ממאות בודדות של שקלים לאלפים רבים. כאשר מדובר במוצר כה חשוב ובעל השפעה מכרעת על היום יום, לא מומלץ לבחור במזרונים הזולים במיוחד, שכן אין מדובר במזרונים אורתופדיים וכן עמידותם היא לטווח קצר בלבד. נכון וחכם לבצע השוואת מחירים ולגלות צרכנות נבונה ברכישת מזרון, בין אם מדובר במזרונים אורטופדיים לילדים ובין אם למבוגרים. מומלץ ללמוד ולהתנסות במזרונים השונים, בדרגות התמיכה, בטכנולוגיה ובמעטפת החיצונית ורק לאחר בחירת הדגם הרצוי להשוות מחירים בין החנויות והספקים השונים.

מוצרי מבצע

מיטה זוגית קורדל

מיטת קורדל

מגיעה במידות 200*160 , 200*180

מידה 200*160 – 4,300 ₪

מידה 200*180 – 5,000 ₪

*נמצאת בתצוגה בחלק מהסניפים
לבירורים 08-6836993

מזרן נאפולי NAPOLI

רמת קושי: בינוני/רך
גובה מזרן : 25 ס”מ
לא כולל הובלה והרכבה
המזרן מגיע בואקום
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)

מזרן ריו אקסלוסיב RIO EXCLUSIVE LATEX VISCO

רמת קושי: בינוני \ קשה לבחירה

גובה מזרן: 27 ס”מ

המחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
על מזרנים באורך 2.00 מ’ אין תוספת מחיר.
תוספת של 75 ₪ לפינה עגולה
מזרנים באורך 1.80 מ’ ו/או 2.10 מ’ תוספת 10% למחיר ה- 1.90 מ’
מזרנים באורך 2.20 מ’ תוספת 15% למחיר ה- 1.90 מ’
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

מזרן פרובנס אקסלוסיב PROVENCE EXCLUSIVE

רמת קושי : בינוני

גובה מזרן : 27 ס”מ

NO FLIP
המחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
על מזרנים באורך 2.00 מ’ אין תוספת מחיר. תוספת של 75 ₪ לפינה עגולה
מזרנים באורך 1.80 מ’ ו/או 2.10 מ’ תוספת 10% למחיר ה- 1.90 מ’
מזרנים באורך 2.20 מ’ תוספת 15% למחיר ה- 1.90 מ’
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

צרו קשר

ונציגנו יחזור אלכם בהקדם

נגישות