בעיות שינה – אולי מקורן במזרון מיושן או מזרון לא תקין

בעיות שינה

כאשר אנחנו עומדים לבחור פינת אוכל אנחנו יודעים שעלינו לבחור כסאות איכותיים ונוחים שיתאימו לנו, ויתנו לנו מענה איכותי לצורך החשוב של ישיבה נוחה וטובה , וגם כאשר אנו מחפשים לילדים כסא שעליו הם ישבו כאשר הם יכינו את שיעורי הבית בשולחן הכתיבה שלהם, אנחנו מקפידים לבחור עבורם כסא איכותי ואורטופדי שלא יגרום להם לבעיות גב כלשהן, או לכאבים כלשהם. כך גם כאשר צריך להיות גם כאשר אנו עומדים לבחור לעצמנו מזרון, אם נבחר לעצמנו מזרון איכותי העונה על כל הקריטריונים, שאנו מרגישים עליו נוח וכאשר אנו שוכבים עליו אנחנו מצליחים לישון שינה נוחה נעימה ורגועה, אזי הצלחנו בבחירת מזרון , אבל אם כבר כמה ימים שאנו ישנים על המזרון החדש ואיננו מצליחים להירדם ואנו מסתובבים מצד לצד וסובלים מכאבים בצוואר, כנראה שבחרנו מזרון שאינו מתאים לצרכים שלנו ולמבנה הגוף שלנו, או שאם אנחנו ישנים על מזרון שהוא כבר בן 12 שנה, והוא איבד את האיכויות שלו, ואנחנו מתחילים להרגיש כאבי שרירים וכאבי גב, הרי שאלו הם הסימנים לכך שהגיע הזמן להחליף מזרון.

היום יש כבר מחקרים בדוקים המוכיחים ששינה על מזרון איכותי ותקין היא ערובה לשינה טובה, רציפה, שקטה ורגועה, ללא כאבים וללא קטיעות, שינה שתאפשר לנו תפקוד תקין ביום שלמחרת, ותאפשר לנו לצבור את האנרגיות הדרושות לנו ליום שלמחרת.

לא כל המזרונים מתאימים לכולם

גם אם נקפיד להחליף את המזרון הישן בזמן, עלינו לזכור שמזרונים הם עניין אינדיבידואלי לא כל המזרונים מתאימים לכל אחד, וכאשר אנו מגיעים לחנות מזרונים, חובה עלינו להתנסות בשכיבה על מזרונים ולראות איך אנו מרגישים, אין דבר טוב יותר מזה, ולא משנה מה יאמרו אנשי המכירות, רק אנחנו נדע מה טוב לנו, האם אנחנו צריכים את אחד המזרונים מקטגורית המזרונים האורטופדיים או שאולי נוח לנו יותר עם אחד המזרונים ממזרוני הקפיצים, האם אנו מעדיפים מזרונים קשים או מזרונים רכים, על כל אלו רק אנחנו נוכל להחליט.

לאנשים עם בעיות ייחודיות יש מזרונים ייחודיים

ענף ייצור המזרונים התפתח כל-ך בשנים האחרונות, והיום הוא מסוגל לספק מזרונים בהתאמה אישית גם לאנשים שיש להם בעיות בריאותיות שונות, כך למשל אנשים עם בעיות של אלרגיות לאב, וישנם היום מזרונים העשויים מחומרים איכותיים כמו הלטקס והויסקו המסוגלים לדחות אבק , וכך להקל על אלו הסובלים מאלרגיות, אם פעם אנשים עם אלרגיות היו סובלים משינה מקוטעת ולא רציפה, שינה ששיש בה הפרעות נשימה, הרי שהיום עם המזרונים החדשים העשויים מחומרים חדישים , הרבה יותר כל לאלו הסובלים מאלרגיות לאבק.

מוצרי מבצע

מזרן סנטה מוניקה Santa Monica

המזרן ההיברידי היוקרתי של מנדלבוים מחולק לשני אזורים שונים, המותאמים לשני בני הזוג, כל אחד לפי פרופיל השינה שלו והעדפתו.
ליבת המזרן מורכבת מארבע שכבות של פוליאוריתן קפיצי וקשיח, עם שכבה של קפיצי Pocket springs בצפיפות גבוהה, הארוזים כל אחד בנפרד לגמישות ותמיכה נקודתית לכל איברי הגוף. מעליהם, שכבת נוחות מפנקת של COCOON אחד מהחומרים המתקדמים ביותר בעולם השינה, בלעדי למנדלבוים. המבנה הפולימרי הייחודי שיש ב COCOON מונע את הצטברות הלחות הטבעית הנוצרת על ידי הגוף במהלך השינה ( בעיקר באזורי המגע של איברי הגוף עם המזרן) מסייע בהובלת חום הרחק מפני השטח של הגוף ובכך שומר על טמפרטורת גוף נוחה ומסייע לפיזור לחצים מושלם ע”י התאמה לטביעת הגוף ויצירת שטח מגע מקסימלי בין הגוף למזרן . המזרן מגיע בשלוש דרגות קושי: רך, קלאסי וקשה

רמת קושי: קשה\בינוני\רך לבחירה

גובה מזרן: 28 ס”מ

מחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה ( 2 ס”מ + – )
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

מזרן נאמוס Nammos

רמת קושי: בינוני

גובה מזרן: 21 ס”מ

המחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
על מזרנים באורך 2.00 מ’ אין תוספת מחיר. תוספת של 75 ₪ לפינה עגולה
מזרנים באורך 1.80 מ’ ו/או 2.10 מ’ תוספת 10% למחיר ה- 1.90 מ’
מזרנים באורך 2.20 מ’ תוספת 15% למחיר ה- 1.90 מ’
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

מזרן Maldives

מזרן מלדיביים MALDIVES

רמת קושי: בינוני

גובה מזרן: 29 ס”מ

המחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

צרו קשר

ונציגנו יחזור אלכם בהקדם

נגישות