מזרן – מה זה בעצם?

מזרן - מה זה בעצם?

מזרן זה בעצם מעין פלטפורמה שמאפשרת לנו, בני האדם, ליהנות משינה טובה הרבה יותר ביחס לזו שידענו עד לא מזמן. מדובר בהתקדמות משמעותית ביחס למה שהיה נהוג בעבר, כלומר לישון על הרצפה או דברים קשים אחרים, שמספקים פלטפורמה לא מיטבית לגב שלנו ולבריאות הכוללת.

זכרו שמזרן איכותי אינו יאפשר לכם אך ורק ליהנות מבריאות באזור הגב, אלא הוא גם יאפשר לכם ליהנות גם משינה הרבה יותר טובה. שינה גדושה בחלומות , כזו אשר תקומו לאחריה כמו כביום היוולדכם. אין מדובר בעניין של מה בכך, היות ואתם תראו שהשיפורים הללו יבואו לידי ביטוי בכל דבר בחייכם. שביעות רצון של הגוף שלכם מהשינה תגרום לכם להיות בני אדם שמחים יותר, כאשר אשר מועילים יותר לחברה בה הם חיים.

באמת הדבר כה חשוב?

אף על פי שאנשים רבים נוטים להמעיט בחשיבות המזרן עליו הם ישנים, חשוב להבין שללא מזרן אותם האנשים צפויים לסבול מכאבי כאב כרוניים בהמשך חייהם. כאבי גב אשר לא יהיו ניתנים לטיפול ואותם האנשים יצטרכו לסבול עד לשארית חייהם, דבר אשר אף אחד לא היה מאחל לעצמו.

על מנת שתוכלו ליהנות ממזרן איכותי שיספק לכם תמיכה נכונה, אתם תצטרכו להבין מהי הדרך הטובה ביותר לרכישת מזרן. כיצד תוכלו בעצם להבטיח לעצמכם שהמזרן החדש שלכם יהיה כזה אשר תואם את דרישות גופכם באופן המלא ביותר.

ובכן, הדבר הראשון שתצטרכו להיות ערים אליו זה ההרגשה האישית שלכם עם המזרן. אתם תצרכו לבחון לעומק כיצד אתם מרגישים כאשר אתם שוכבים על המזרן, והאם אתם חשים בעצם שהגוף שלכם מקבל תמיכה מלאה וללא שום יוצא דופן.

לאחר שתמצאו מזרן כזה אשר מרגיש לכם ברמת הנוח ההולמת, אזי תצרכו לברור היטב בין החנויות השונות בנוגע למחירי המזרונים. כידוע, היום יש תחרות עזה בשוק המזרונים, והודות לכך ניתן ליהנות ממזרנים ברמה הגבוהה ביותר ובמחיר משתלם למדי. על מנת שתוכלו גם אתם לנצל את העניין, פשוט רשמו את הדגם של המזרן בו אתם מתעניינים ותעברו מחנות לחנות. בסופו של יום לאחר שתסיימו עם כל החנויות באזורכם אתם תוכלו ליהנות מהמחיר הנמוך ביותר בעבור אותו מזרן.

לסיום, חשוב להבין כי המזרן עליו אתם ישנים עשוי לקבוע דברים רבים ומשמעותיים בחייכם האישיים. על מנת שתוכלו לנצל את החיים עד המקסימום, עליכם יהיה להיעזר במזרן הנכון. מזרן אשר יענה על כל הדרישות שלכם, כך שהשינה שלכם תהפוך להנאה ובריאות הגב לדבר מובן מאליו. כך שיהיה מדובר בעצם במזרן אשר לוקח את החיים שלכם צעד אחד קדימה, במקום אחורה.

מוצרי מבצע

מזרן מלטה לטקס/ויסקו MALTA LATEX/VISCO

תכונות המזרן:
– מזרן בעל ליבת קפיצים מבודדים הארוזים כל אחד בנפרד, על מנת לאפשר את פעולתם העצמאית של הקפיצים ולבודד מעבר של תנודות ולחצים בין חלקי המזרן.
– לבחירה: שכבת נוחות מויסקו פניאומטי במרקם ג’ל ייחודי למנדלבוים. אינו מושפע משינויי טמפרטורה, משמש מצע מעולה לפיזור ולחצים ותורם לתחושת ריחוף מפנקת או שכבת נוחות מלטקס גמיש, לאלו שאוהבים מזרן קפיצי וגמיש בדרגת קושי בינונית.

רמת קושי: קשה \ בינוני לבחירה

גובה מזרן: 29 ס”מ

פרטים נוספים:
המחירים כוללים מע”מ. על מזרנים באורך 2.00 מ’ אין תוספת מחיר. תוספת של 75 ₪ לפינה עגולה
מזרנים באורך 1.80 מ’ ו/או 2.10 מ’ תוספת 10% למחיר ה- 1.90 מ’
מזרנים באורך 2.20 מ’ תוספת 15% למחיר ה- 1.90 מ’

מזרן פרובנס PROVENCE

רמת קושי : בינוני

גובה מזרן : 27 ס”מ

NO FLIP
המחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
על מזרנים באורך 2.00 מ’ אין תוספת מחיר. תוספת של 75 ₪ לפינה עגולה
מזרנים באורך 1.80 מ’ ו/או 2.10 מ’ תוספת 10% למחיר ה- 1.90 מ’
מזרנים באורך 2.20 מ’ תוספת 15% למחיר ה- 1.90 מ’
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

מזרן Maldives

מזרן מלדיביים MALDIVES

רמת קושי: בינוני

גובה מזרן: 29 ס”מ

המחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

צרו קשר

ונציגנו יחזור אלכם בהקדם

נגישות