מחפשים מזרון יחיד במבצע? כך תמצאו אותו

חשיבות מזרון השינה

השוק מעמיד לרשותנו מגוון רחב של אפשרויות ובכל תחום כמעט. כאשר מדובר במזרונים, שעליהם אנו ישנים, הבחירה לא קלה, ובייחוד לאור השפע הרב וההבדלים הבולטים בין סוג אחד למשנהו. כשמחפשים מזרונים, בין אם מזרון יחיד במבצע ובין אם זוגי, מומלץ מאד לבדוק כמה נקודות עיקריות, ולו כדי להבטיח שבוחרים בפתרון המתאים והנכון, זה העונה במדויק על כל הצרכים וגם תואם לתקציב הקיים.

על נוחות ואיכות לא מתפשרים

בבואנו לחפש מזרנים יחיד, עלינו לשים דגש על כמה פרמטרים. נוחות השינה היא אחד החשובים שבהם, דרגת הקושי של המזרון – קשה או רך היא פרמטר נוסף וכמובן גם המחיר. אם האיכות חשובה לכם עליכם לקחת בחשבון גם פרמטר זה ומוטב מאד שלא תתפשרו עליו. לרוב, מזרונים יחידים משמשים את הילדים או את מיטת האורחים. יחד עם זאת, גם כשהם עבור הצעירים, ישנה חשיבות רבה לאופן הבחירה ולצרכים הקיימים. כדי שהמזרון הנבחר ישרת אתכם למשך שנים וישמור על תכונותיו, כדאי לחפש כזה העשוי מחומרי גלם חזקים ועמידים, השורדים למשך תקופה ארוכה ואינם נשחקים.

לנסות לפני שקונים

על המזרון הנרכש להתאים למבנה גופנו. לסובלים מבעיות אורתופדיות שונות, כמו בעיות גב, צוואר או עמוד שדרה, מתאים מזרון מסוג אחד, בעוד שלאחרים יתאים אחר. מזרנים יחיד במבצע יכולים גם לספק מענה מתאים למגזר הדתי. אלה, נוהגים לרכוש שני מזרנים לרוב, אחד לאישה ואחד לגבר. גם כאן חשוב להתאים בצורה מדויקת ולהבטיח נוחות ואיכות רבה. לאור מגוון האפשרויות הרחב, חשוב לבחון היטב כל מזרן ומזרח לפני הבחירה. לשכב עליו, לשבת עליו וגם לנסות עליו תנוחות שונות. כדאי להיוועץ עם המומחים בתחום ולבחון בעזרתם את המזרונים הקיימים, תוך התייחסות לכלל הצרכים.

מעוניינים לרכוש מזרן יחיד במחיר אטרקטיבי? MD מנדלבוים מערכות שינה מתקדמות מעמידה לרשותכם מבחר של מזרוני יחיד, המיוצרים על ידי החברה עצמה. מזרונים איכותיים העומדים בתקנים מחמירים. לפרטים נוספים על האפשרויות הקיימות ועל החברה, צרו קשר בטלפון 074-7244823

מוצרי מבצע

מזרן פאסיפיק

תכונות המזרן:
– 3 שכבות בצפיפות משתנה

גובה מזרן: 24 ס”מ

פרטים נוספים:
100 לילות ניסיון. NO FLIP.המחירים כוללים מע”מ.
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)

צרו קשר

ונציגנו יחזור אלכם בהקדם

נגישות