כיצד לרכוש מזרן בצורה חכמה?

ישנם בשוק לא מעט סוגים של מזרונים שונים, דבר אשר עלול לגרום ללא מעט בלבול בקרב אלו אשר רוצים לרכוש מזרון חדש. אם גם לכם יצא להתעניין בשלב כזה או אחר לגבי רכישה של מזרון חדש, אזי אנו סבורים שהתוכן במאמר הבא עשוי להועיל לכם רבות ולהנחות אתכם בדבר הדרך הנכונה ביותר לעשות זאת. זכרו שבדומה לרכישה של מוצרים אחרים, גם כאשר רוכשים מזרון חדש חשוב מאוד לדעת כיצד לעשות זאת, כך שתוכלו לנצל בחוכמה את הכסף שאתם משקיעים ולא לרכוש מזרון שלא באמת יועיל לכם.

במהלך המאמר הזה אנו מתכוונים להעלות את הסוגיות החשובות ביותר שיש להתייחס אליהן כאשר רוכשים מזרון חדש. רק תיקחו בחשבון שלצד מילוי הטיפים שנעלה במאמר, חשוב מאוד גם להתייעץ עם איש מקצוע ולוודא שאתם באמת תרכשו את המזרון שהכי מתאים לצרכים שלכם.

עריכת סקר שוק – ישנן חנויות אשר יכולות לגבות מחירים הרבה יותר גבוהים מחנויות אחרות אשר מוכרות מזרונים. כך שחשוב מאוד לערוך סקר שוק מקיף ולוודא מה הם המחירים הנהוגים בעבור דגם המזרונים שמעניינים אתכם. הרי חבל שבסופו של דבר תפסידו כסף ותגלו שיכלתם לרכוש את אותו המזרון שרציתם בחנות אחרת בחצי מחיר. זכרו שמדובר בשוק עם חוסר יציבות מבחינת התמחור, כך שניתן למצוא שני מזרונים מאותו הדגם, אשר נמכרים בחנויות שונות במחירים חסרי כל פרופורציה.

השוואת הדגמים השונים – ישנם לא מעט דגמים שונים של מזרונים המיוצרים על ידי חברות שונות. ישנן חברות אשר צברו שם עולמי בתחומן, ואילו ישנן חברות אשר לא מתאפיינות בשמן הטוב, אלא יותר במחירים האטרקטיביים שהם מוכרים את המזרונים שלהם. אין ספק שאם חשוב לכם לרכוש מזרון טוב שיחזיק מעמד לאורך שנים רבות ויספק לגבכם תמיכה נרחבת, חשוב מאוד לודא שאתם קונים מזרון מחברה מוכרת ובעלת שם טוב בכל הקשור ליצור של מזרונים איכותיים שמחזיקים מעמד ונותנים מענה אמין ללקוחותיהם.

התייעצות עם איש מקצוע – ישנם לא מעט אנשי מקצוע בחנויות השונות שמציעות מזרונים למכירה. אותם אנשים מבינים בדרך כלל אודות ההבדלים השונים שבין דגמי המזרונים ויש להם את הידע הנדרש בכדי לייעץ לכם מהוא המזרון המומלץ ביותר בשבילכם מבחינת המחיר והאיכות. רק תקחו בחשבון שבדרך כלל מדובר גם באנשי מכירות, כך שרצוי להיות זהירים ולוודא שלא מנסים למכור לכם ״שטויות״ או דברים שאתם לא באמת צריכים.

כפי שאתם מסוגלים להבין וודאי, יש מספר דברים חשובים שרצוי לשים אליהם לב כאשר אתם רוכשים מזרון חדש, כאשר החשובים שבהם הוזכרו במהלך המאמר הזה. אנו בטוחים שאם תשכילו לעקוב אחר הטיפים הללו ביתר דיוק, תוכלו גם אתם להנות ממזרון איכותי במחיר אטרקטיבי. זכרו שבסופו של דבר לא מדובר במותרות. מדובר במוצר צריכה בסיסי שחשוב לכל אחד אשר רוצה לשפר אפילו במעט את אורח החיים שלו.

מוצרי מבצע

מזרן סנטה מוניקה Santa Monica

המזרן ההיברידי היוקרתי של מנדלבוים מחולק לשני אזורים שונים, המותאמים לשני בני הזוג, כל אחד לפי פרופיל השינה שלו והעדפתו.
ליבת המזרן מורכבת מארבע שכבות של פוליאוריתן קפיצי וקשיח, עם שכבה של קפיצי Pocket springs בצפיפות גבוהה, הארוזים כל אחד בנפרד לגמישות ותמיכה נקודתית לכל איברי הגוף. מעליהם, שכבת נוחות מפנקת של COCOON אחד מהחומרים המתקדמים ביותר בעולם השינה, בלעדי למנדלבוים. המבנה הפולימרי הייחודי שיש ב COCOON מונע את הצטברות הלחות הטבעית הנוצרת על ידי הגוף במהלך השינה ( בעיקר באזורי המגע של איברי הגוף עם המזרן) מסייע בהובלת חום הרחק מפני השטח של הגוף ובכך שומר על טמפרטורת גוף נוחה ומסייע לפיזור לחצים מושלם ע”י התאמה לטביעת הגוף ויצירת שטח מגע מקסימלי בין הגוף למזרן . המזרן מגיע בשלוש דרגות קושי: רך, קלאסי וקשה

רמת קושי: קשה\בינוני\רך לבחירה

גובה מזרן: 28 ס”מ

מחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה ( 2 ס”מ + – )
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

מזרן נאמוס Nammos

רמת קושי: בינוני

גובה מזרן: 21 ס”מ

המחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
על מזרנים באורך 2.00 מ’ אין תוספת מחיר. תוספת של 75 ₪ לפינה עגולה
מזרנים באורך 1.80 מ’ ו/או 2.10 מ’ תוספת 10% למחיר ה- 1.90 מ’
מזרנים באורך 2.20 מ’ תוספת 15% למחיר ה- 1.90 מ’
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

מזרן Maldives

מזרן מלדיביים MALDIVES

רמת קושי: בינוני

גובה מזרן: 29 ס”מ

המחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

צרו קשר

ונציגנו יחזור אלכם בהקדם

נגישות