חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חשיבות מזרון השינה

חשיבות מזרון השינה

אנשים רבים נוטים להפחית בחשיבות המזרון עליו הם מלווים שליש מחייהם. המזרון עליו אנו ישנים נושא עימו חשיבות מכרעת לבריאותנו העתידית, כאשר מזרון איכותי יוכל להבטיח לנו בריאות גב למשך שנים רבות, ולצד זאת מזרון לא טוב עלול לגרום לנזקים מצברים אשר יצריכו טיפולים יקרים למדי בעתיד.

על מנת שתוכלו להבין יותר לעומק מדוע חשוב לעשות שימוש במזרון איכותי בלבד, במאמר הבא נמנה מספר סיבות לכך. מה שבטוח, לאחר קריאתו של המאמר לא תהססו יותר בכל הנוגע להשקעה במזרון העתידי שלכם. כאשר מבינים את חשיבות הדבר, ההשקעה במזרון נראית חכמה ופשוטה הרבה יותר.

בריאות הגב

הגב שלנו מחזיק אותנו במהלך שעות היום, ובלעדיו לא נוכל לעמוד בצורה תקינה. על מנת שהשלד שלכם יתפקד בצורה נכונה ולא יסבול מהזנחה מתמשכת, עליכם יהיה להיעזר במזרון איכותי, כזה אשר יאפשר לגב שלכם להגיע לתנוחה הטבעית ביותר מבחינתו.

אם תתעלמו מכך, אתם עלולים לסבול מבעיות גב כרוניות אשר יגיעו אט אט עם השנים. מדובר בבעיות אשר יקשו עליכם את התפקוד היום יומי והשותף, ולא כולן ניתנות לפתרון. לאור זאת, אם הבריאות באמת חשובה לכם, אין ספק שהמזרון עליו אתם ישנים צריך להיות אחד הדברים הבסיסיים ביותר לאורח חיים תקין בריאותית. על מנת שהמזרן שתרכשו יהיה התואם ביותר עבורכם, יהיה מומלץ להיעזר במומחים בתחום המזרונים על מנת שיסבירו לכם מה מומלץ למצבכם האישי והספציפי.

הנאה

מזרן איכותי לא רק טומן בחובו יתרונות בריאותיים, אלא הוא גם מאפשר לבעליו ליהנות משינה נעימה וטובה יותר באופן כללי. ניתן לומר שבעזרת מזרן יותר איכותי הגוף שלכם יכנס יותר בקלות לשינה עמוקה ויחדש מצברים, ולצד זאת אתם תיהנו מהרבה יותר חלומות במהלך השינה. מדובר בשינוי אשר נראה באופן מיידי, כזה אשר כל אחד יוכל להבחין בו ובקלות, לאחר העברת לילה אחד על מזרן איכותי ותומך בריאותית.

בכל אופן, זכרו שכאשר תשקיעו במזרן איכותי, הגוף שלכם יודע לכם. אתם תחושו זאת בכל רובד שניתן להעלות על הדעת. בין אם בשמחת החיים ובין אם בהרגשת החיוניות הכללית שלכם. מדובר בעניין חשוב למדי, היות ואם תבחרו להזניח את עניין המזרון, אתם תצטרכו לפצות על כך בהיבטים אחרים.

לסיום, ניתן לומר כי המזרון הנכון יאפשר לכם ליהנות מרמת חיים אחרת, טובה וחיונית יותר. חשוב לדעת שישנם מזרונים איכותיים ובמחירים הוגנים למדי. כיום אין צורך להוציא הון עתק על מנת שיהיה אפשר ליהנות ממזרון אשר יתמוך בבריאותנו. בעזרת סקר שוק פשוט וחקירה קצרה של מה שיש לתחום להציע, תוכלו גם אתם ליהנות מכל הטוב שיש במזרונים.

מוצרי מבצע

מיטה זוגית קורדל

מיטת קורדל

מגיעה במידות 200*160 , 200*180

מידה 200*160 – 4,300 ₪

מידה 200*180 – 5,000 ₪

*נמצאת בתצוגה בחלק מהסניפים
לבירורים 08-6836993

מזרן נאפולי NAPOLI

רמת קושי: בינוני/רך
גובה מזרן : 25 ס"מ
לא כולל הובלה והרכבה
המזרן מגיע בואקום
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)

מזרן ריו אקסלוסיב RIO EXCLUSIVE LATEX VISCO

רמת קושי: בינוני \ קשה לבחירה

גובה מזרן: 27 ס"מ

המחיר כולל מע"מ
לא כולל הובלה והרכבה
על מזרנים באורך 2.00 מ’ אין תוספת מחיר.
תוספת של 75 ₪ לפינה עגולה
מזרנים באורך 1.80 מ’ ו/או 2.10 מ’ תוספת 10% למחיר ה- 1.90 מ’
מזרנים באורך 2.20 מ’ תוספת 15% למחיר ה- 1.90 מ’
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

מזרן פרובנס אקסלוסיב PROVENCE EXCLUSIVE

רמת קושי : בינוני

גובה מזרן : 27 ס"מ

NO FLIP
המחיר כולל מע"מ
לא כולל הובלה והרכבה
על מזרנים באורך 2.00 מ’ אין תוספת מחיר. תוספת של 75 ₪ לפינה עגולה
מזרנים באורך 1.80 מ’ ו/או 2.10 מ’ תוספת 10% למחיר ה- 1.90 מ’
מזרנים באורך 2.20 מ’ תוספת 15% למחיר ה- 1.90 מ’
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

צרו קשר

ונציגנו יחזור אלכם בהקדם

נגישות