טכנולוגיית BOIMTECH

טכנולוגיית Boimtech

מהי טכנולוגיית BoimTech?

טכנולוגיית ה- BoimTech מאגדת תחתיה פיתוחים חדשניים של פולימרים מתקדמים, בשילוב עם שיטת ייצור מודרנית ונקייה. בחברת מנדלבוים MD משתמשים בפולימרים המתקדמים בעולם, על מנת לייצר את המזרנים הנוחים והטובים ביותר. כל הפולימרים המתקדמים הותאמו לאקלים ולצרכן הישראלי ומיוצרים במפעלנו בשדרות, משלב הנוזל ועד למוצר הסופי.

הפולימרים המתקדמים שלנו

  • ויסקו פניאומטי – חומר זה פותח במקור על ידי סוכנות החלל האמריקאית (NASA) ומשמש כמצע נהדר לפיזור לחצים. במנדלבוים לקחנו את החומר צעד אחד קדימה, ובניגוד לויסקו הסטנדרטי, הויסקו שלנו – הויסקו הפניאומטי – אינו רגיש לטמפרטורה ואינו מתקשה בקור ומתרכך בחום.
  • הלטקס – הלטקס הינו חומר המבוסס על לטקס, שמקורו בטבע, בשילוב עם פולימרים המקנים לו קפיציות וגמישות. חומר זה משמש מצע מצוין לתמיכה בגוף, ללא תחושת ה”שקיעה” המתלווה לויסקו הפופולארי. כמו כן, חומר זה אינו רגיש לשינויי טמפרטורה.
  • ה- Cool Flex – החומר המתקדם ביותר בעולם השינה, המיוצר ומשווק בלעדית על ידי מנדלבוים MD. חומר זה משלב את הטוב בשני העולמות של הויסקו והלטקס: מחד – פיזור לחצים מושלם ומאידך – תמיכה אופטימלית ללא תחושת “שקיעה”. בנוסף, החומר אינו רגיש לשינויי טמפרטורה ואף יעיל במיוחד בשמירה על טמפרטורת גוף נעימה לשינה מרעננת. מבנה ה”תא הפתוח” של הפולימר תורם לאוורור מצע השינה ומונע התחממות של הגוף. נסו אותו ולא תרצו לצאת מהמיטה…

טכנולוגיית הייצור שלנו

  • ייצור אוטומטי בשילוב עם עבודת יד – קו הייצור החדשני שלנו מורכב ממסועים אוטומטיים וחיישנים המזהים את המזרנים ומפעילים פעולות חיתוך והדבקה מדויקות. עובדי הייצור שלנו מוסיפים את הטאצ’ הנדרש בעת ייצור מוצרים גמישים ורכים.
  • שכבות פולימרים – בעת ייצור המזרן, אנו נדאג לשלב מספר שכבות של פולימרים מסוגים שונים על מנת ליצור הפחתת עומסים הדרגתית. כך, הבסיס מיוצר מחומרים קשים יותר בדרך כלל, והשכבות העליונות הן רכות יותר ככל שמתקרבים למצע השינה.
  • שימוש בדבק על בסיס מים בלבד – במנדלבוים MD משתמשים בדבק על בסיס מים בלבד, מתוך דאגה ללקוחותינו, לעובדי הייצור ולסביבה.
  • בקרת איכות – המפעל בעל תקן ISO9001:2008 הבינלאומי המוודא סביבת ייצור נאותה למזרנים. כמו כן, אנו בעלי תו האיכות והשרות של אגוד יצרני הריהוט של התאחדות התעשיינים
מוצרי מבצע

מזרן סנטה מוניקה Santa Monica

המזרן ההיברידי היוקרתי של מנדלבוים מחולק לשני אזורים שונים, המותאמים לשני בני הזוג, כל אחד לפי פרופיל השינה שלו והעדפתו.
ליבת המזרן מורכבת מארבע שכבות של פוליאוריתן קפיצי וקשיח, עם שכבה של קפיצי Pocket springs בצפיפות גבוהה, הארוזים כל אחד בנפרד לגמישות ותמיכה נקודתית לכל איברי הגוף. מעליהם, שכבת נוחות מפנקת של COCOON אחד מהחומרים המתקדמים ביותר בעולם השינה, בלעדי למנדלבוים. המבנה הפולימרי הייחודי שיש ב COCOON מונע את הצטברות הלחות הטבעית הנוצרת על ידי הגוף במהלך השינה ( בעיקר באזורי המגע של איברי הגוף עם המזרן) מסייע בהובלת חום הרחק מפני השטח של הגוף ובכך שומר על טמפרטורת גוף נוחה ומסייע לפיזור לחצים מושלם ע”י התאמה לטביעת הגוף ויצירת שטח מגע מקסימלי בין הגוף למזרן . המזרן מגיע בשלוש דרגות קושי: רך, קלאסי וקשה

רמת קושי: קשה\בינוני\רך לבחירה

גובה מזרן: 28 ס”מ

מחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה ( 2 ס”מ + – )
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

מזרן נאמוס Nammos

רמת קושי: בינוני

גובה מזרן: 21 ס”מ

המחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
על מזרנים באורך 2.00 מ’ אין תוספת מחיר. תוספת של 75 ₪ לפינה עגולה
מזרנים באורך 1.80 מ’ ו/או 2.10 מ’ תוספת 10% למחיר ה- 1.90 מ’
מזרנים באורך 2.20 מ’ תוספת 15% למחיר ה- 1.90 מ’
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

מזרן Maldives

מזרן מלדיביים MALDIVES

רמת קושי: בינוני

גובה מזרן: 29 ס”מ

המחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

צרו קשר

ונציגנו יחזור אלכם בהקדם

נגישות