מזרון לטקס ללא קפיצים – על יתרונות המזרון

מדוע כדאי לכם להשקיע כסף במזרון איכותי

מזרון לטקס, כמו ויסקו, נמכר בהמוניו בישראל וברחבי העולם כולו. מזרן לטקס ללא קפיצים נחשב למבוקש מאד ולו בזכות היתרונות הרבים שהוא מציע. ניתן למצוא אותו כיום בחנויות במידות שונות ובדגמים שונים והוא יכול לספק מענה מושלם למי שהאיכות חשובה לו. פעמים רבות מתלבטים האם לבחור דווקא במזרון זה או שמא לבחור במזרון ויסקו. הדעות על כך חלוקות, אך מתבססות לרוב על צרכים קיימים ופרמטרים נוספים, העוזרים בקבלת ההחלטה.

מאפייני המזרון

מזרון לטקס ללא קפיצים הוא מזרון העשוי מעץ הגומי. עם עיבודו של העץ, מופרש ממנו חומר מיוחד בשם “לטקס”, בעל תכונות נהדרות, ההופכות אותו לחומר גלם בעל חשיבות רבה בתהליך ייצור המזרון. בלטקס משתמשים לחלק העליון של המזרון ומכיוון שזהו חומר טבעי, שלא כמו הויסקו, הוא מספק מענה מושלם לסובלים מאלרגיות ומרגישויות שונות. הוא איננו סופח אליו אבק ולחות ומגיע בדרגות קשיחות שונות. שכבותיו של מזרון זה בעלות רמות שונות של צפיפות, כדי ליצור אוורור ראוי למזרון ולהפוך אותו לעמיד יותר. אם אתם מחפשים מזרון ללא קפיצים לטקס הוא אפשרות נפלאה עבורכם ובעיקר אם מוצר טבעי הוא הכיוון שלכם.

יתרונות מול חסרונות

יחד עם זאת, חשוב גם לקחת בחשבון את חסרונותיו של המזרון. היותו עשוי מחומר טבעי מהווה חיסרון. הוא נוטה להתבלות מהר יותר, בהשוואה לויסקו וגם לאבד מהאלסטיות שלו. אולם, תהליך זה איננו קורה בין רגע, וסממניו צפויים לבוא לידי ביטוי לאחר 10 שנים לרוב. כך, שבתום התקופה כדאי מאד לבצע רכישה חדשה וליהנות ממזרון איכותי וחזק לעשור נוסף. כך או כך, חשוב מאד לבדוק מהן האפשרויות השונות, לנסות את המזרון בחנות, לבחון את הנוחות שהוא מציע וגם את הקשיחות ולא לשכוח את העלויות.

רוצים לרכוש מזרן לטקס ותוהים היכן תמצאו את המתאים? MD מנדלבוים מערכות שינה מתקדמות מציעה לכם מגוון של מזרוני לטקס ללא קפיצים, המיוצרים על ידי החברה לרבות חומרי הגלם שמהם הם עשויים. מעוניינים בפרטים נוספים? צרו קשר

מוצרי מבצע

מזרן פאסיפיק

גובה מזרן: 24 ס”מ

זמין בשתי מידות 190/140 ו 200/160 בלבד
100 לילות ניסיון.
NO FLIP.
המחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

צרו קשר

ונציגנו יחזור אלכם בהקדם

נגישות