איזה מזרון מומלץ למיטה זוגית?

כיצד לבחור מזרון זוגי בצורה נכונה חכמה?

בחירה של מזרן זוגי איכותי שישרת אותנו למשך שנים ארוכות ועדין ישמר כחדש,  היא בחירה חשובה ששווה להשקיע בה גם זמן וגם כסף. בחירה  חכמה של מזרון זוגי מומלץ תעשה בדרך כלל בחנויות המתמחות בשינה ומזרונים. חברתMD  מנדלבוים מתמחה בתחום השינה מאז 1923 וצברה לאורח השנים ניסיון רב ועשרות אלפי לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ. לכן אין תחליף לקבלת ייעוץ הכולל בירור לגבי מזרון זוגי הכי מומלץ.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

074-7244816phone במיילpencil

לפני שאתם נכנסים לחנות המזרנים חשוב שתבצעו מדידה של גודל בסיס המיטה שברשותכם. כך תוכלו לבצע התאמה בין הבסיס לבין מזרן זוגי מומלץ. אם אין לכם בסיס, תוכלו לקנות מזרון בכל מידה שתרצו ולהתאים לו בסיס לאחר מכן. ניתן לקבל, טרם הקניה, מחברים או משפחה קרובה חוות דעת לגבי איזה מזרון זוגי מומלץ להשקיע. אם יש לכם את האפשרות לכך, חשוב שתנסו את המזרן שאתם רוצים לקנות בעצמכם, על מנת שיתאים בדיוק לצרכים שלכם, למידות שלכם ולמשקל שלכם. חנות מנוסה ומקצועית כמו מנדלבוים שבתל אביב, תסייע לכם לצמצם את מגוון האפשרויות הרחב למספר קטן של מזרונים זוגיים מומלצים עבורכם. מתוך רשימה מצומצמת של מזרונים, יהיה לכם יותר קל ונוח לבחור את המזרן המתאים ביותר.

על מה מומלץ לשים דגש בעת רכישת מזרון זוגי?

לאחר שכבר חיפשתם ומצאתם מזרון מומלץ למיטה זוגית, כדאי מאוד לקחת את הזמן, לנסות אותו ולשכב עליו לפרק זמן שיספיק לכם על מנת להרגיש כיצד הוא תומך בגופכם, להרגיש שהוא שוקע במידה הנכונה, תומך היטב בשלד שלכם ומפזר את המשקל שלכם עד ליצירת תחושת ריחוף נעימה. מכיוון שאנו מבלים על המזרון כשליש מהחיים שלנו בערך, כדאי להשקיע במזרן איכותי ביותר שיתאים לתקציב שלנו. זכרו ששינה טובה ואיכותית שווה לנו שקט ובריאות. בנוסף, מכיוון שמזרון טוב ואיכותי יכול להחזיק עד עשר שנים ולעיתים אף יותר, כדאי לבצע השקעה חכמה.

כדאי מאוד להיכנס לחנויות מוכרות בעלות מוניטין, ותק וניסיון רב של שנים בתחום השינה כדוגמת חברת מנדלבוים. באופן זה אתם שקטים, כי אתם יודעים שאתם מקבלים ייעוץ והכוונה מהטובים ביותר. זכרו שקניית מזרון לשנים ארוכות אינה מסתיימת במעמד הרכישה, ושירות ואחריות לאורך כל הדרך חשובים לא פחות. מכיוון שמדובר בדרך כלל בהוצאה משמעותית, חשוב לקנות מחנות מוכרת ולוודא שהמזרון מגיע עם אחריות מתאימה. מזרונים מאיכות גבוהה יגיעו עם אחריות למספר שנים טובות לפחות.

מחפשים מזרן זוגי איכותי? חברת  MD מנדלבוים מתמחה בייעוץ ומכירת מזרונים ברמה גבוהה. לחברה מסורת של מצוינות ופתרונות רבים בתחום השינה והמזרונים. החברה קיימת בתל אביב שנים רבות והספיקה לצבור ולשרת נאמנה עשרות אלפי לקוחות מכל קצוות הארץ. נשמח לייעץ, לכוון ולעזור בבחירת מזרון שיתאים לכם ולתקציב שלכם. אנו מזמינים אתכם ללחוץ כאן ולראות את האפשרויות המוצעות על ידינו או ליצור אתנו קשר בטלפון –  074-7244823

מוצרי מבצע

מזרן פאסיפיק

תכונות המזרן:
– 3 שכבות בצפיפות משתנה

גובה מזרן: 24 ס”מ

פרטים נוספים:
100 לילות ניסיון. NO FLIP.המחירים כוללים מע”מ.
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)

צרו קשר

ונציגנו יחזור אלכם בהקדם

נגישות