חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מזרונים איכותיים – 5 טיפים עיקריים שינחו אתכם לפני רכישה

רכישה של מזרון חדש היא רכישה חשובה הדורשת הקדשה של תשומת לב ומחשבה ואינה עניין של מה בכך. ביכולתו של מזרון איכותי להשפיע רבות על החיים, החל מתמיכה בגב ובשרירים ומניעת מכאובים מיותרים הנובעים משינה על משטח שאינו מתאים לגוף, וכלה בשנת לילה רציפה וטובה המסייעת בריכוז ובתפקוד לאורך היום כולו.

למרות החשיבות הברורה, בלא מעט מקרים אנו מוצאים את עצמנו מתקשים בבחירת המזרון המתאים וחסרים את הכלים לבחון את המזרונים המוצעים בשוק, ולהבדיל בין מזרונים איכותיים שיספקו את התמיכה הרצויה ויחזיקו מעמד לשנים ארוכות, לבין מזרונים פשוטים שלאחר שבועות או חודשים ספורים יזכו לשקע בצורת תבנית גופנו או לקפיצים שיחדרו את המעטפת החיצונית ויינעצו לנו בין הצלעות בשעת השינה.

מספר טיפים לבחירה של מזרונים איכותיים שיבטיחו תמורה מלאה לכספכם

  • הגיעו מוכנים ושתפו את המוכר בצורך האישי שלכם– בין אם אתם סובלים מבעיות בגב התחתון, בכתפיים או ברגליים, ובין אם אתם סובלים מאלרגיה לקרדית הבית או בעיה אחרת, אל תחששו לשתף על מנת לקבל המלצה על המזרון המתאים ביותר בעבור הצורך שלכם.
  • בלי רכישות וירטואליות– למרות הקדמה והעובדה כי את כל פעולות החיים אתם מבצעים באמצעות סמארטפון והטאבלט, ישנן רכישות שצריך לבצע במקום, על סמך מראה עיניים, מגע ידיים, ובמקרה הזה השתרעות הגוף כולו על המזרון המיועד. אל תסתפקו בשכיבה על הגב לרגעים ספורים. התהפכו, פרסו ידיים, נסו תנוחות שונות והקדישו זמן להבין האם המזרון נוח ומספק תמיכה לגופכם.
  • אחריות– מזרון הוא מוצר מושקע הבנוי משכבות של חומרים מותאמים, תוך תכנון קפדני המותאם לפיזיולוגיה של גוף האדם וצרכיו השונים. מאחר ומדובר ברכישה הנועדה לתת מענה ללמעלה מעשור שנים, חשוב לבחור במוצר עם אחריות לאורך זמן. האחריות תבטיח כי הקפיצים יישארו עמידים ולא יישברו, הספוג לא יכרע תחת משקל הגוף והמעטפת החיצונית תהיה תפורה כהלכה ולא תיפרם ותתרופף לאורך הזמן, ובמידה ובכל זאת יעשו כך, יהיה מי שייתן מענה וייקח אחריות על המוצר.
  • רכישה ממקור אמין ומוכר– לרוב נעדיף רכישה מחברות מוכרות ובעלות שם, אלא שגם לעסקים קטנים ומקומיים ישנה זכות קיום, גם בתחום מזרוני האיכות. חשוב לברר כי מדובר בעסק וותיק ומוכר וכי הוא עובד אל מול רשתות מוכרות ומותגים ידועים. בתחום הספציפי הזה בשל חשיבות והשפעת המזרון על חיינו וכן בשל מחירו שאינו עניין של מה בכך בעבור רבים, לא מומלץ לבחור בדגמים לא מוכרים וזולים מבית היוצר של מתפרות מקומיות.
  • עובי המזרון– עובי המזרון אמנם חשוב ומשפיע על איכותו, אולם יש להתאים אותו הן לגובה המיטה והן לגובה המשתמש. מזרון גבוה מדי ייצר קושי בעליה למיטה ואילו מזרון נמוך יפגע בתחושת הנוחות בירידה ממנה. אם אינכם בעלי מידות חריגות או צרכים מיוחדים בהקשר הזה מוטב לשמור על הסטנדרט.
מוצרי מבצע

מיטה זוגית קורדל

מיטת קורדל

מגיעה במידות 200*160 , 200*180

מידה 200*160 – 4,300 ₪

מידה 200*180 – 5,000 ₪

*נמצאת בתצוגה בחלק מהסניפים
לבירורים 08-6836993

מזרן ריו אקסלוסיב RIO EXCLUSIVE LATEX VISCO

רמת קושי: בינוני \ קשה לבחירה

גובה מזרן: 27 ס”מ

המחיר כולל מע”מ
לא כולל הובלה והרכבה
על מזרנים באורך 2.00 מ’ אין תוספת מחיר.
תוספת של 75 ₪ לפינה עגולה
מזרנים באורך 1.80 מ’ ו/או 2.10 מ’ תוספת 10% למחיר ה- 1.90 מ’
מזרנים באורך 2.20 מ’ תוספת 15% למחיר ה- 1.90 מ’
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)
18 שנה אחריות בכפוף לתעודת אחריות

צרו קשר

ונציגנו יחזור אלכם בהקדם

נגישות