איזה מזרון מומלץ לכאבי גב?

בעיות שינה

סובלים מכאבי גב? מזרון טוב יכול לפתור זאת

בעיות של כאבי גב זו בעיה נפוצה למדי בקרב כל שכבות האוכלוסיה. אמנם ישנן שכבות גיל בהם כאבי הגב באים לידי ביטוי באופן יותר משמעותי, אך מה שבטוח שתמיד צריך להיות עם יד על הדופק ולעשות הכל בכדי להמנע ממצב של הגעה לכאבי גב. אם גם מעוניינים לרכוש מזרון לצורך טיפול בבעיות הגב שלכם, דעו לכם שכיום ישנם בשוק לא מעט פתרונות לאנשים המחפשים מזרונים שתמוכים בגב בצורה ראויה.

שימו לב שישנם לא מעט מזרונים אשר מתפקדים באופן שונה לחלוטין אחד מן השני. כך לדוגמה, ישנם מזרונים אשר במיטה ותשהו עליהם, תשימו לב לכך שנוצר מעין שקע. ישנם מזרונים בהם השקעים הללו מתאחים וחוזרים למצב הקודם יותר מהר, ישנם כאלה אשר השקע יותר עמוק וישנם כאלה אשר לא נוצר בהם שקע כמעט. כפי שאתם יכולים להבין, ישנם הבדלים דרמטיים ומהותיים למדי בין סוגי המזרונים השונים, כאשר לרוב סוג החומר ממנו המזרון עשוי משפיע על הנוחות של המשתמש בו.

איזה מזרון לבחור?

בדרך כלל המזרון האיכותיים יגרמו לגבכם להרגיש בנוח כאשר תשכבו עליהם. בכל חנות שמוכרת מזרונים מוצג מבחר רחב של סוגים שונים של מזרונים אשר מוצעים למכירה. אנו מציעים לכם בחום לשכב על המזרונים היותר זולים, כלומר אלו העשויים מהחומרים הפחות איכותיים, ובאותה מידה גם לשכב על המזרונים היותר יקרים. אנו בטוחים שתשימו לב להבדל שיש בין סוגי המזרונים, שכן לרוב כאשר מדובר במזרונים מחומרים איכותיים ישנה נטייה להרגיש מעין סוג של אנחת רווחה והרגשה של ״זה המזרון שתמיד חיפשתי״.

היקר הוא באמת היותר טוב?

בדומה לתחומים רבים בחיים, גם בתחום המזרונים כאשר תבחרו להשקיע יותר כסף תוכלו לקבל מוצר יותר איכותי. אמנם רכישה של מזרון יקר אינה מבטיחה באופן וודאי מוצר איכותי, אך בדרך כלל כאשר תפסעו לחנות מזרונים ותתקלו במזרון שמחירו חמשת אלפים שקלים ומזרון אחר שמחיר אלף שקלים, כנראה שיש לכך הצדקה וסיבה מסוימת שגרמה לשוני הכה רב בין המחירים לבין המזרונים השונים.

לסיום, כפי שהבנתם, כאשר בוחרים לרכוש מזרון איכותי מדובר לרוב בהוצאה כספית נכבדת שעשויה לעלות ככל שאיכות המזרון עולה. אין ספק שאם אתם רוצים לבלות במשך שעות השינה שלכם על מזרון איכותי ככל שניתן, עליכם להשקיע בו כסף רב, וזאת מתוך מחשבה שמדובר במוצר שמשרת אתכם 8 שעות מידי לילה, ובסופו של דבר במשך שליש מהחיים שלכם אתם הולכים לשהות על המזרון שתבחרו לישון עליו. כך שעדיף שיהיה איכותי ככל שניתן, וזאת בכדי למנוע מצבים של כאבי גב כרוניים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
מוצרי מבצע

מזרן פאסיפיק

תכונות המזרן:
- 3 שכבות בצפיפות משתנה

גובה מזרן: 24 ס"מ

פרטים נוספים:
100 לילות ניסיון. NO FLIP.המחירים כוללים מע”מ.
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)

צרו קשר

ונציגנו יחזור אלכם בהקדם