חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מזרונים לבני נוער

מזרונים לבני נוער

אין הורה, שלא רוצה לתת לילדיו את הטוב ביותר, ואין הורה שלא ירצה לתת לילדיו המתבגרים את המזרון הטוב ביותר. ילדים מתבגרים שהם כבר נערים ונערות זקוקים למזרון איכותי המעניק לגופם תמיכה אופטימלית, זאת משום שגופם נמצא כעת בשלב של התפתחות שלב שבו חלים בגופם שינויים פיזיים שונים.

אז אם הנכם מעונינים לרכוש מזרון לבנכם או בתכם שמשתייכים כבר לקטגוריה של בני נוער, הנה כמה טיפים חשובים בכל מה שקשור לרכישת מזרונים לבני נוער.

  • התפתחות גופנית- בני נוער הנמצאים בגיל ההתבגרות עוברים תהליכים פיזיים של עליה במשקל הגוף, שינויים בגובה ובאורך העצמות, שינויים במסת השריר, ועוד. מרבית השנויים הללו מתרחשים בשעות השינה לכן חשוב שבני הנוער ישנו על מזרון נוח ותומך, שיאפשר להם שינה נינוחה ותקינה שבמהלכה יוכלו להתרחש השנויים הפיזיים השונים.
  • שינויים בשעות השינה של בני הנוער- אצל בני נוער חלים שינויים בכל מה שקשור להרגלי השינה, זאת משום שגופם נמצא בשלב התפתחותי, ולשם יישום ההתפתחות הפיזית הגוף משקיע לא מעט אנרגיה, ומתעייף, ובני הנוער חשים צורך לישון יותר שעות שינה ורצוי שהם ישנו על מזרון איכותי ותקין המעניק תמיכה ראויה לגוף המתפתח.
  • מיטות שונות לבני נוער- לבני נוער יש היום מיטות שונות, יש כאלו הישנים על מיטה במידה 120, יש כאלו הישנים על מיטה מתכוננת, יש כאלו הישנים על ספות נוער או על מיטת יחיד, לכל אחת מהמיטות הללו מתאים מזרון אחר, ועלינו לזכור שהקטגוריה של מזרונים לבני נוער כוללת בתוכה מגוון רחב של מזרונים במידות שונות.
  • בני נוער יש להתחשב בדעתם והעדפתם- בני נוער הם כבר לא ילדים קטנים, יש להם דעה משלהם, יש להם טעם משלהם והעדפה משלהם בכל הקשור למוצרים שהוריהם רוכשים עבורם, לכן יש להתחשב בדעתם ולתת להם לבחור את המזרון שנראה להם כמזרון הכי נוח עבורם, והכי מתאים להם מבחינה עיצובית.
  • המזרון המומלץ מזרון אורטופדי- המומחים בענף ממליצים לבני נוער לישון על מזרונים אורטופדיים שיספקו תמיכה מקסימלית לגב שנמצא בשלבי התפתחות , יחד עם זאת חשוב להבהיר כי מזרונים אורטופדיים אינם חייבים להיות קשיחים ואפשר לרכוש לבני נוער מזרונים אורטופדיים עם רמת קשיחות בינונית ולא גבוהה שתאפשר להם שינה נוחה, בריאה ורציפה.

אז אם אתם עומדים לרכוש מזרון לאחד מילדכם שנמצא בגיל ההתבגרות, מומלץ לכם להשתמש בטיפים הללו, שיאפשרו לכם למצוא את המזרון האופטימלי עבור בנכם/בתכם המתבגר/ת.

מוצרי מבצע

מזרן נאפולי NAPOLI

רמת קושי: בינוני/רך
גובה מזרן : 25 ס”מ
לא כולל הובלה והרכבה
המזרן מגיע בואקום
הסטייה המותרת למידת המזרן ע”פ מפרטי החברה 2 ס”מ (+ -)

צרו קשר

ונציגנו יחזור אלכם בהקדם

נגישות